Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Literatura faktu
24.9
PLN
Z mocy bezprawia
Z mocy bezprawia
Poznaj prawdę, która "kreuje" kształt naszego życia publicznego

Z mocy bezprawia

Thriller, który napisało życie
Wojciech Sumliński
Wydawnictwo: Raj Media
Czas trwania: 10 godz. 9 min.
(Ilość ocen: 1)

Z mocy bezprawia to opowieść o wielomiesięcznej inwigilacji przez służby specjalne III RP dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, jego bliskich i przyjaciół. Autor bez ogródek odsłania sieć mafijnych interesów z udziałem najwyższych osób w państwie, pisze o wielkich korporacjach i fundacjach, których jedynym celem było wyłudzenie z kasy publicznej setek milionów złotych. Jej wysłuchanie otwiera oczy na mechanizmy rządzące III Rzeczpospolitą. Uważny słuchacz dowie się m.in. kim był zmarły niedawno, w niewyjaśnionych okolicznościach, płk Leszek Tobiasz, jakie były początki mafii w Polsce, komu służyły Wojskowe Służby Informacyjne, kto podjął decyzję o zamordowaniu bł. ks. Jerzego Popiełuszki?

 

RECENZJE

Ten audiobook to po prostu dynamit! Jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych opowiada nam głosem świetnego aktora o ukrytych mechanizmach władzy. Cena, jaką za zdobycie tej wiedzy zapłacił Sumliński, nie pozwala w jego relację wątpić. – Rafał A. Ziemkiewicz

Autor udowodnił, że dziennikarstwo śledcze jest dziś w Polsce najważniejszą, a zarazem najbardziej ryzykowną z medialnych specjalizacji. Aneks do raportu WSI, zabójstwo ks. Jerzego Popiełuszki, mafie i afery, świadek koronny Masa, ludzie ze służb i prominentni polityce – wszystkie te elementy splatają się w tym audiobooku w przekonujący obraz czegoś, czego oficjalnie nie ma, a co od lat podskórnie psuje nasze państwo. A to Układ właśnie! – Marcin Wolski

 

O AUTORZE

Wojciech SUMLIŃSKI – polski dziennikarz, absolwent psychologii Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Pracował w "Życiu", "Gazecie Polskiej" i "Wprost". Autor licznych reportaży i programów w TVP: "Oblicza prawdy" o działalności SB i magazynu śledczego "30 minut". Autor książki "Teresa Trawa Robot" o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autor scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Obecnie redaktor naczelny "Tygodnika Podlaskiego".

 

O LEKTORZE

Jerzy ZELNIK – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, kojarzony głównie z rolą Ramzesa XIII w filmie Jerzego Kawalerowicza Faraon, scenarzysta małych form teatralnych (monodramów, etiud), reżyser teatralny, dyrektor artystyczny Teatru Nowego w Łodzi w latach 2005–2008. Został odznaczony odznaką Zasłużony Działacz Kultury (1997) i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2007).

 

Audiobook na płycie CD kupisz na www.rajmedia.pl

 

O WYDAWCY

Wydawnictwo RAJ MEDIA prowadzi małżeństwo dziennikarzy – Agnieszka i Rafał Porzezińscy. Specjalizuje się w realizacji audiobooków, słuchowisk, a także projektów filmowych i multimedialnych.

Raj Media

---

 

Cena: 24,90 zł
Cena netto: 20,24 zł
Cena w innych sklepach: 16,19 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Z mocy bezprawia
Podtytuł Thriller, który napisało życie
Seria Prawdę mówiąc
Autor Wojciech Sumliński
Lektor Jerzy Zelnik
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 10 godz. 9 min.
Data wydania 2012

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl