Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Duchowość
14.9
PLN
Wybaczyć Bogu
  • nowość
"Miłość to także zwarcie"

Wybaczyć Bogu

Piotr Gąsiorowski
Wydawnictwo: Dobry Owoc
Czas trwania: 1 godz. 50 min.
(Ilość ocen: 0)


Czy można wybaczyć Bogu nieszczęście, które nas spotkało?
Z punktu widzenia teologii w takim stawianiu sprawy kryje się błąd. Od Boga, będącego wyłącznie dobrem, nie może pochodzić nic złego. Nie możemy więc Bogu przebaczyć, bo wybaczyć można tylko winowajcy.

Pytanie to zawiera jednak istotną prawdę psychologiczną. Jeśli ufamy Bogu jak Ojcu, a nas lub naszych bliskich spotyka nieszczęście, czujemy się przez Niego opuszczeni, prawie zdradzeni, trudno nam ponownie Mu zawierzyć. Uciekamy od Boga, rozpoczynamy samotny bieg. Wydaje nam się, że to Bóg był sprawcą naszej tragedii.

Doświadczenie takie stało się udziałem autora niniejszej książki, pastora Piotra Gąsiorowskiego. W wypadku zginęła jego ukochana żona. Po tym tragicznym zdarzeniu musiał przebyć drogę do pojednania i ponownego zawierzenia Bogu.

Piotr Gąsiorowski dzieli się swoimi doświadczeniami, tym, jak w jego przypadku przebiegał proces „przebaczenia Bogu”. To droga od poczucia krzywdy, żalu i wyrzutów kierowanych do Boga ku pokojowi serca i pojednaniu. U końca tej drogi zawsze musi pojawić się świadomość, że tak naprawdę nie Bogu musimy przebaczyć, ale raczej sobie i bliźnim. Bogu musimy ponownie zaufać, otworzyć się na Niego, by przyjąć Jego miłość i łaskę.

 

Najtrudniejsze słowa Modlitwy Pańskiej: bądź wola Twoja! Niezwykle osobisty tekst o dramacie płynącym z niepojętych wyroków Opatrzności. Głębokie psychologiczne świadectwo zmagania uczuć i przekonań. Polecam tę lekturę każdemu, kto sam zmaga się z własnym stosunkiem do Boga. Sam odczułem świadectwo zawarte w tej książce jako niezwykle szczery głos o intymnym dramacie.

Krzysztof Zanussi

 

O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo DOBRY OWOC powstało, "by w formie audiobooków dać głos wyjątkowym historiom", a także dać słuchaczom możliwość "poznania świata, w którym Absolut realnie angażuje się w codzienne życie Stworzenia". Misją Wydawnictwa jest INSPIROWAĆ DO ŻYCIA PONADPRZECIĘTNEGO.

Dobry Owoc - logo

---

Cena: 14,90 zł
Cena netto: 14,19 zł
Cena w innych sklepach: 9,69 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Wybaczyć Bogu
Autor Piotr Gąsiorowski
Lektor Maciej Jabłoński
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 1 godz. 50 min.
Data wydania 2020
ISBN wersji cyfrowej 9788395599248
Wielkość pliku (w MB) 101 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl