Nie można być trochę świętym. Nie można „próbować” być świętym. Bądź bezczelny, chciej życia na 100%! Nie jesteś z tego świata... i Twoje serce wie o tym od zawsze. Ty sam - często o tym zapominasz. Jak więc przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteś, i jak powstać, aby Twoje życie przynosiło najlepsze owoce?
Świętość to nie nuda i przeciętność. To szalona gorliwość o życie najlepsze z możliwych! Jeśli czujesz, że nie jesteś szczęśliwy, odpowiedz sobie – czy naprawdę o to walczysz?
Poznaj nagranie, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa, inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu i powstawania z upadków na drodze do bycia tym, kim powołał Cię Stwórca. Całość opowiedziana jest w charakterystyczny dla ks. Piotra barwny sposób, pełen humoru, krótkich anegdot i trudnych pytań, które wiercą nasze serca jeszcze długo po ich wysłuchaniu.
PORUSZONE TEMATY
Kiedy jesteś najbardziej sobą?
Czy świętość to nieskazitelność?
Skąd czerpać siłę, aby się podnieść?
Po co kłócić się z Bogiem?
Skąd masz wiedzieć, czego chcesz naprawdę?
O AUTORZE
Ks. Piotr Pawlukiewicz (ur. 1960 r.) - doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista. Głosi kazania dla studentów w warszawskim kościele św. Anny. Prowadzi wykłady z homiletyki dla alumnów Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Był kapelanem kaplicy w Sejmie RP i duszpasterzem parlamentarzystów. Prowadzi liczne rekolekcje w kraju i dla środowisk polonijnych.
O WYDAWNICTWIE
RTCK (dawniej M.O.R.E.cords) działa w kilku niezależnych obszarach, ale w każdym z tą samą wizją rzeczywistości, w której ludzie robią to, co kochają. W każdym przedsięwzięciu całemu zespołowi przyświeca jeden cel: aby inspirować do takiego życia.
Aktualnie funkcjonują działy: RTCK Wydawnictwo, RTCK Muzyka i RTCK Styl, a cała społeczność gromadzi się bezpośrednio na robtocokochasz.pl
Diana
Polecam! Ks. Pawlukiewicz jak zwykle nie zawodzi :-) Recenzja: http://jestem-druga.blogspot.com/2016/02/ks-piotr-pawlukiewicz-wstan-albo.html