Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Literatura obca
24.9
PLN
Wędrówka Pielgrzyma
  • nowość
Klasyka literatury protestanckiej

Wędrówka Pielgrzyma

John Bunyan
Wydawnictwo: Dobry Owoc
Czas trwania: 10 godz. 17 min.
(Ilość ocen: 0)

 

Książka Johna Bunyana Wędrówka Pielgrzyma, uznana za klasyczne działo literatury chrześcijańskiej, jest opowieścią o duchowych przeżyciach człowieka, który w pewnym momencie swojego życia pod wpływem Słowa Bożego doznaje przebudzenia własnego sumienia i postanawia wyruszyć w niełatwą podróż w poszukiwaniu ratunku i wiecznego zbawienia. Przez Ciasną Bramę wkracza na niełatwą ścieżkę życia, na której walczy z wieloma przeciwnościami losu, ale wytrwale je pokonuje, by ostatecznie dotrzeć do bram Nowego Jeruzalem.

Barwne obrazy i plastyczne opisy spotykanych przez bohatera postaci oraz bogata symbolika tworzą dzieło bezpośrednio przemawiające do wyobraźni i serca Czytelnika. Z tego względu XVII-wieczne dzieło stało się swego czasu najpoczytniejszą powieścią chrześcijańską w Anglii, a następnie zdobyła wielką popularność na całym świecie. 

Ciągle nie tracąc na aktualności, ukazała się w ponad stu językach i często jest wznawiana. Nowe, poprawione wydanie oddajemy również do rąk polskiego Słuchacza z nadzieją, że zrodzone w trakcie słuchania refleksje zapadną głęboko do jego serca, wzbudzając pragnienie wiernego naśladowania Chrystusa w codziennym życiu.

 

O AUTORZE

John Bunyan (1628 - 1688) – angielski pisarz i protestancki (baptystyczny) kaznodzieja. Wszystkie swoje książki napisał w ciągu dwunastoletniego pobytu w więzieniu, do którego został wtrącony w 1660 r. za niepodporządkowanie się zakazowi prowadzenia zgromadzeń religijnych niezatwierdzonych przez władze. W 1672 r. został zwolniony i od razu powierzono mu urząd pastora. W Kościele Anglii jest wspominany 30 sierpnia.

 

O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo DOBRY OWOC powstało, "by w formie audiobooków dać głos wyjątkowym historiom", a także dać słuchaczom możliwość "poznania świata, w którym Absolut realnie angażuje się w codzienne życie Stworzenia". Misją Wydawnictwa jest INSPIROWAĆ DO ŻYCIA PONADPRZECIĘTNEGO.

Dobry Owoc - logo

---

Cena: 24,90 zł
Cena netto: 20,24 zł
Cena w innych sklepach: 16,19 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Wędrówka Pielgrzyma
Autor John Bunyan
Lektor Wojciech Masiak
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 10 godz. 17 min.
Data wydania 2019
ISBN wersji cyfrowej 9788395447020
Wielkość pliku (w MB) 572 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl