Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


W relacjach
17.07
PLN
Stworzeni do relacji
  • nowość
Ludzkie relacje w świetle Biblii i nie tylko

Stworzeni do relacji

Boża pomoc w budowaniu dobrych relacji
Henryk Wieja
Wydawnictwo: Koinonia
Czas trwania: 2 godz. 53 min.
(Ilość ocen: 0)

TEMATY WYKŁADÓW

1. Znaczenie relacji w naszym życiu

Zostaliśmy stworzeni do życia w relacjach, z naszym Stwórcą i z ludźmi. Sam Bóg pragnie więzi z człowiekiem. Wskazują też na to nasze ludzkie potrzeby. Relacje mają ogromny wpływ na nas, dlatego warto o nie dbać.

2. Nowa tożsamość dziecka Bożego
Dzięki zbawieniu w Jezusie Chrystusie poznajemy miłość Boga Ojca i możemy być prowadzeni przez Ducha Świętego, który jest Duchem synostwa. Ta miłość przywraca nam utraconą tożsamość dziecka Bożego.

3. Obraz Boga i własnej osoby
Jednorodzony Boży Syn, Jezus Chrystus, przyszedł na świat, by objawić nam Boga Ojca i Jego serce pełne miłości do nas, ludzi. W Nim otrzymujemy objawienie tego, jaki Bóg jest i kim my jesteśmy w Jego oczach oraz to, do czego jesteśmy powołani.

4. Troska o umysł
Współczesna nauka wskazuje na to, ze umysł wpływa na mózg, a za jego pośrednictwem na cały ludzki organizm. Umysł tworzą nasze myśli, emocje i wybory. Troszcząc się o umysł, troszczymy się nie tylko o całe nasze ciało, ale także o naszego ducha i więź z Bogiem.

5. Perspektywa Nieba
Jest możliwe patrzenie na nasze życie i otaczający nas świat z ziemskiej perspektywy i z perspektywy Nieba. Kiedy nasze myśli poddajemy Jezusowi Chrystusowi, możemy patrzeć na siebie i innych przez pryzmat Jego miłości.

 

O AUTORZE

Dr Henryk Wieja - lider Chrześcijańskiej Wspólnoty Życie i Misja i założyciel fundacji o tej samej nazwie. Z zawodu jest lekarzem. Prowadzi szkolenia, seminaria, wykłady na temat duchowego wzrostu, pełnego zdrowia, małżeństwa, silnej rodziny i skutecznej pomocy w sytuacjach kryzysowych. Jest autorem wielu książek i audiobooków. Założył Ośrod­ek Me­dy­cy­ny Pre­wen­cyj­nej i Opie­ki Kom­plek­so­wej w Ustroniu. Znany jest także jako doskonały mówca, tłumacz i lektor.

 

O WYDAWCY

Wydawnictwo KOINONIA istnieje od roku 1990 jako jeden z działów Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu. Jego celem i zadaniem jest promowanie i wydawanie książek niosących wartości biblijne i prorodzinne. Oprócz książek KOINONIA wydaje również kwartalnik Nasze Inspiracje oraz multimedia.

---

Cena: 17,07 zł
Cena netto: 16,26 zł
Cena w innych sklepach: 11,10 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Stworzeni do relacji
Podtytuł Boża pomoc w budowaniu dobrych relacji
Autor Henryk Wieja
Lektor Henryk Wieja
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 2 godz. 53 min.
Data wydania 2017
Wielkość pliku (w MB) 159 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl