Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Literatura obca
32
PLN
Służące
Historia kobiecej odwagi i prawdziwy popis sztuki lektorskiej

Służące

Kathryn Stockett
Wydawnictwo: Media Rodzina
Czas trwania: 18 godz. 10 min.
(Ilość ocen: 1)


Służące to świetnie napisana książka, pełna humoru i nadziei. Choć jej akcja toczy się w latach 60. ubiegłego wieku na amerykańskim Południu, a temat segregacji rasowej wydaje się istotnym wątkiem, jest to jednak też zarazem ponadczasowa i uniwersalna opowieść o ograniczeniach, którym wszyscy podlegamy i które pragniemy znieść. Kathryn Stockett stworzyła trzy wspaniałe kobiece bohaterki, a w ich role wcieliły się znakomite aktorki: Anna Seniuk, Anna Guzik oraz Karolina Gruszka. Ich lektorski kunszt sprawia, że na własnej skórze odczuwamy emocje bohaterek. Po prostu trudno oderwać się od słuchania...

 

O AUTORCE

Kathryn Stockett - wychowała się w mieście, w którym dzieje się akcja powieści - w Jackson w stanie Mississippi. Ukończyła anglistykę na Uniwersytecie w Alabamie a następnie przeniosła się do Nowego Yorku. Służące są jej debiutancką powieścią, napisaną tuż przed 40-stką. Podobno zanim udało jej się znaleźć wydawnictwo, które byłoby zainteresowane publikacją jej książki, odrzuciło ją ponad 60 agentów literackich. Ostatecznie książka ukazała się w 42 językach i w ciągu 2 lat sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy. Przez 100 tygodni była też na liście bestsellerów New York Times'a a w 2011 r. na jej podstawie powstał film nagrodzony Oscarem dla Octavii Spencer za rolę Minny Jackson.

 

O WYDAWNICTWIE

MEDIA RODZINA wydaje książki dla dzieci i młodzieży, a także tytuły psychologiczne i poradniki dla rodziców. Wydawnictwo rozpoczęło działalność w 1992 r. od publikacji słynnego poradnika Adele Faber i Elaine Mazlish Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. Do tej pory opublikowało ponad pięćset tytułów. Motto Wydawnictwa brzmi: Wydajemy książki, które pomagają żyć.

 

Media Rodzina

 

---

Cena: 32,00 zł
Cena netto: 26,02 zł
Cena w innych sklepach: 24,00 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Służące
Autor Kathryn Stockett
Lektor Anna Seniuk, Anna Guzik, Karolina Gruszka
Tłumaczenie Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 18 godz. 10 min.
Data wydania 2010
ISBN wersji cyfrowej 9788372787729
Wielkość pliku (w MB) 1020 MB (1 GB)

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl