Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Coraz lepiej
32
PLN
Słońce Twojego sekretu
Dla kobiety, która chce być piękna, silna i spełniona w miłości

Słońce Twojego sekretu

7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Tylko dla kobiet. Tylko dla dorosłych
Fabian Błaszkiewicz SJ
Wydawnictwo: RTCK
Czas trwania: 2 godz. 26 min.
(Ilość ocen: 0)

O. Fabian Błaszkiewicz o swojej konferencji:

Chcę w tym nagraniu zaprosić każdą kobietę do podróży ku sekretnym zakamarkom jej wnętrza, do podróży samopoznania. Kobiety często szukają informacji o sobie, o swoich pragnieniach, namiętnościach, nadziejach na zewnątrz, podczas gdy całą wiedzę konieczną do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia noszą już w sobie. Potrzebują tylko przewodnika, który potrafi przez meandry sprzeczności, pytań i zdziwień doprowadzić je do samego wewnętrznego źródła ich istoty, a następnie nauczyć, jak odkryte tam światło i siłę, wydobyć na zewnątrz.

Słońce Twojego sekretu to nagranie poświęcone flirtowi, relacjom romantycznym, miłości, związkom z mężczyznami, ale jego podstawa – odkrycie fundamentu swojego jestestwa, który nazywam wewnętrznym światłem albo po prostu osobistym słońcem kobiety – pozwoli każdej słuchaczce nauczyć się także wiele na temat np. emocjonalnych źródeł fizycznej urody czy zbudowania zabójczo silnej pewności siebie.

Autor Pieśni nad Pieśniami pyta: Kim jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak uzbrojona armia? (PnP 6, 10) Kim jest ta, która przybywa z pustyni wsparta na swym ukochanym? (Pnp 8, 5). Ja zaś w tym nagraniu odpowiadam: to TY!

 

FILM Z SESJI DLA KOBIET I DLA MĘŻCZYZNO AUTORZE

Fabian BŁASZKIEWICZ (SJ) – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, pisarz, autor bestsellerów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Z precyzją wyszukuje słowa, by pobudzić do działania i zainspirować do wielkich rzeczy. Jezuita, w swoim nauczaniu korzysta z prawd Starego i Nowego Testamentu, odnosi się także do światowych mistrzów z  zakresu rozwoju osobistego i motywacji.

Oświadczenie Wydawcy dotyczące O. Fabiana Błaszkiewicza.

 

Recenzje

Kobiety są wyjątkowe. To wiadomo. Ale co zrobić, żeby dostrzegli to ci, na których zależy nam najbardziej? Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętnym? Barwne i ekspresyjne wykłady Ojca Fabiana prowadzą do zaskakujących refleksji. Zapnijcie pasy, bo to będzie niezła jazda…Małgorzata KOŻUCHOWSKA

 

O WYDAWCY

Misją MO-REcords jest inspirowanie klientów do rozwoju, odkrywanie ludzkiego potencjału i pobudzanie do działania w oparciu o wiarę i wartości chrześcijańskie.

Jako firma, która czerpie inspirację z nauki Kościoła Katolickiego, chcemy również zmieniać postrzeganie Chrześcijaństwa z mało atrakcyjnego i nudnego, na pełne pasji, charakteru i fascynacji.

Misję chcemy realizować poprzez wydawanie muzyki i audiobooków, a w przyszłości także filmów i książek oraz organizację koncertów, które oprócz przekazywanych wartości będą mocne, intrygujące, czasem kontrowersyjne.

Cena: 32,00 zł
Cena netto: 26,02 zł
Cena w innych sklepach: 20,80 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Słońce Twojego sekretu
Podtytuł 7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Tylko dla kobiet. Tylko dla dorosłych
Autor Fabian Błaszkiewicz SJ
Lektor Fabian Błaszkiewicz SJ
Długość nagrania 2 godz. 26 min.
Data wydania 2012

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl