Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


W rodzinie
25
PLN
Siedem sekretów efektywnych ojców
Sprawdzona recepta na wygraną rodzinę

Siedem sekretów efektywnych ojców

Ken Canfield
Wydawnictwo: Tato.Net
Czas trwania: 7 godz. 14 min.
(Ilość ocen: 4)


To wyjątkowy poradnik, który setkom tysięcy dzieci na nowo zwrócił ich ojców. Wyjątkowy dlatego, że jest efektem wielu lat poszukiwań całego zespołu naukowców.

Postawili oni sobie za cel znaleźć odpowiedź na jedno pytanie: co decyduje o tym, że jedni ojcowie wypełniają swoją misję z sukcesem a inni przeżywają gorycz rodzicielskiej porażki. W rezultacie wyróżnili siedem takich kluczowych czynników. W lekkiej i przystępnej formie zostały one zaprezentowane właśnie w książce 7 sekretów efektywnych ojców.

Na podstawie 7 sekretów efektywnych ojców Inicjatywa Tato.Net stworzyła unikalny program warsztatów dla mężczyzn, podczas których odkrywają oni w sobie potencjał, kompetencję i siłę, do zaangażowania się na nowo w pełnienie roli męża i ojca. Warsztaty te od 10 lat cieszą się z niesłabnącym powodzeniem, co więcej, Tato.Net prowadzi je już w kilkunastu krajach Europy i Ameryki Północnej.


EFEKTYWNI OJCOWIE SĄ INNI... - ZOBACZ FILMRECENZJE

Wartością ujęcia tematu ojcostwa w tej książce jest połączenie „szkiełka i oka” naukowca z doświadczeniem taty oraz chrześcijanina. | o. Józef Augustyn SJ

Wiele praktycznych wskazówek z życia wziętych, a nie jakieś pseudonaukowe „wodolejstwo”. Pozycja, po którą powinien sięgnąć każdy Ojciec. | Krzysztof Ziemiec, dziennikarz

Dr Ken Canfield książką Siedem sekretów efektywnych ojców otwiera nową epokę w rozumieniu zagadnień współczesnego ojcostwa. Nareszcie jest dostępna dla polskiego czytelnika. | Dariusz Cupiał, Inicjatywa Tato.Net

 

AUTOR 

Dr Ken Canfield – socjolog, specjalizuje się w tematyce ojcostwa i historii rodziny. Autor bestsellerowych książek na temat ojcostwa: "Serce Ojca" czy "7 sekretów efektywnych ojców". Założył w Stanach Zjednoczonych Narodowe Centrum Na Rzecz Ojcostwa (National Center for Fathering). W ten sposób rokrocznie spotyka się z tysiącami ojców prowadząc warsztaty, badania i konferencje. Jest ekspertem Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net. Ma pięcioro dzieci i czworo wnucząt. W 2010 r. został odznaczony przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Tutaj kupisz ten audiobook Sklep Tato.Net

 

O WYDAWCY

Tato.Net – unikalna w skali europejskiej inicjatywa, która wspiera mężczyzn w pełnieniu roli ojca. Jest organizatorem szkoleń i warsztatów dla ojców, ponadto spływów kajakowych i wyjazdów integracyjnych, w których uczestniczą ojcowie razem z dziećmi. Tato.Net organizuje również konferencje i seminaria naukowe. Promuje ojcostwo poprzez publikacje i kampanie społeczne. Wydaje popularny serwis internetowy www.tato.net. W całym kraju powstają też Kluby Ojców, które lokalnie realizują misję Tato.Net.

Kupując ten audiobook wspierasz Tato.Net – inicjatywę, która pomaga w odkrywaniu znaczenia ojcostwa.

Tato.Net

---

Cena: 25,00 zł
Cena netto: 20,33 zł
Cena w innych sklepach: 15,60 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Siedem sekretów efektywnych ojców
Autor Ken Canfield
Lektor Dariusz Kowalski
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 7 godz. 14 min.
Data wydania 2014
Wielkość pliku (w MB) 383 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl