Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Z problemem
19
PLN
Rozwinąć skrzydła
(Nie) tylko dla dorosłych dzieci alkoholików

Rozwinąć skrzydła

Tym, którzy nie poznali pełni radości dzieciństwa…
Ks. Grzegorz Polok
Wydawnictwo: Emmanuel
Czas trwania: 4 godz. 6 min.
(Ilość ocen: 3)

jeśli przeżywasz codzienność z lękiem…

jeśli nie jesteś pewny siebie…

jeśli chciałbyś żyć pełnią, ale nie wiesz jak to zrobić…

posłuchaj, może odnajdziesz fragment siebie, być może znajdziesz podpowiedź do poszukiwania odpowiedzi na pytania stawiane sobie każdego dnia…


AUTOR O KSIĄŻCE:

[…] Możliwość spotkania tak wielu wspaniałych młodych ludzi – dorosłych dzieci alkoholików, zobaczenia trudów ich codziennego życia zintensyfikowała moje rozmowy o nich w środowisku akademickim. W ich trakcie ujawnił się niski stan świadomości wspólnoty akademickiej w odniesieniu do zjawiska studentów, pracowników dorosłych dzieci alkoholików. Dlatego postanowiłem szeroko informować o tym problemie w dostępny sposób. Mówiąc o nim staram się pokazać przynajmniej niektóre możliwe drogi pomocy potrzebującym jej oraz sposoby przeciwdziałania dysfunkcji rodziny.

Zachęcony przez moich studentów oraz przyjaciół wraz z nimi podjąłem wyzwanie napisania tej książki. Mam świadomość, iż nie jestem specjalistą w dziedzinie, której dotyczy ta publikacja, jednak mam odwagę podjąć się tego zadania ze względu na tych wszystkich moich kochanych dorosłych dzieci alkoholików, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem i wsparli mnie na mojej drodze życiowej.

– fragment za www.rozinacskrzydla.pl


O AUTORZE:

Ks. dr Grzegorz POLOK – pełnomocnik rektora ds. Akademickich Warsztatów Pedagogicznych oraz adiunkt w Katedrze Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych na Uniwersytecie Ekonomicznym im. K. Adamieckiego w Katowicach, Duszpasterz Akademicki Ośrodka DA „Zawodzie”. Od kilku lat zajmuje się problematyką związaną z etyką działalności gospodarczej, etyką w public relations oraz etosem nauczyciela akademickiego i problemami związanymi z uzależnieniami.


RECENZJA:

Współczesnemu człowiekowi, tak bardzo uwikłanemu w trudności egzystencjalne dnia codziennego, brakuje często czasu na refleksję nad sobą i własnym życiem. Wielu współczesnych ludzi, a zwłaszcza młodych, poszukuje swojej tożsamości, swojego miejsca w społeczeństwie i sensu życia. Szczególnie trudno jest tym młodym ludziom, których doświadczenia z dzieciństwa, wyniesione z domu rodzinnego, nie dają wiary w siebie, nie są budujące, radosne i szczęśliwe. […] praca ks. G. Poloka wychodzi naprzeciw społecznym potrzebom pomocy i wsparcia ludziom dorosłym wychowanym w rodzinie dysfunkcyjnej a szczególnie w rodzinach z problemem alkoholowym – to niezwykle cenna ze społecznego i pedagogicznego punktu widzenia inicjatywa.

– fragment recenzji prof. Ewy Syrek UŚ, za www.rozinacskrzydla.pl


O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo Emmanuel - działa przy znanej Hurtowni Książek Katolickich, która powstała w 1994 roku w ramach wspólnoty "Emmanuel" - Oazy Dorosłych Ruchu Światło-Życie przy parafii Wniebowzięcia NMP w Katowicach. Co roku wydaje kilka pozycji książkowych oraz nagrań audio.

 

Emmanuel


---


Cena: 19,00 zł
Cena netto: 15,45 zł
Cena w innych sklepach: 12,35 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Rozwinąć skrzydła
Podtytuł Tym, którzy nie poznali pełni radości dzieciństwa…
Autor Ks. Grzegorz Polok
Lektor Marek Piechniczek, Ofka Piechniczek
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 4 godz. 6 min.
Data wydania 2013

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl