Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Coraz lepiej
29.99
PLN
Planeta ludzi
Podróż do pełni życia w dwunastu krokach

Planeta ludzi

12 kroków nie z tej ziemi
Ks. Marek Dziewiecki
Wydawnictwo: Raj Media
Czas trwania: 6 godz. 26 min.
(Ilość ocen: 1)


Planeta ludzi to dar Boga dla człowieka, raj na ziemi - miejsce miłości, radości i pokoju. Ale po grzechu pierworodnym wszystko się zmieniło. Zaczęliśmy krzywdzić samych siebie i bliźnich. Zaczęliśmy tracić wolność i grunt pod nogami. Zaczęliśmy być coraz mniej podobni do Boga. Na szczęście znamy drogi, które pomagają wrócić do raju. Jedną z takich wypróbowanych u błogosławionych dróg jest Program Dwunastu Kroków.

Ta konferencja mówi o powracaniu człowieka do siebie, czyli o zasadach uwalniania się od bolesnej przeszłości oraz o warunkach odzyskiwania radosnej teraźniejszości. Przedstawia dowody, że ta spisana na jednej kartce dwunastokrokowa droga, ma swoje źródło w Bogu, i że jest równie skuteczna i uniwersalna, co odwieczna i piękna.

Przewodnikiem w tej drodze, w tej podróży do pełni życia, jest ks. Marek Dziewiecki. Siła z jaką dzieli się swą wiarą i kompetencjami, może przywrócić nadzieję nawet tym, którzy utracili chęć do życia. Z właściwą sobie pasją i precyzją wyjaśnia istotę Programu 12 Kroków, dzięki któremu jesteśmy w stanie pokonać każdy kryzys i rozwijać się w sposób, który zaskoczy nas samych.

 

O AUTORZE

Ks. Marek Dziewiecki (ur. 1954 r.) - ufający Bogu ksiądz katolicki, psycholog, rekolekcjonista, ojciec duchowny. Zajmuje się duszpasterstwem małżeństw i rodzin, młodzieży, osób uzależnionych. Jest dyrektorem radomskiego telefonu zaufania. Jest także autorem kilkudziesięciu książek oraz kilkuset artykułów na temat miłości, wychowania, komunikacji międzyludzkiej, profilaktyki i terapii uzależnień.

 

O WYDAWCY

Wydawnictwo RAJ MEDIA prowadzi małżeństwo dziennikarzy – Agnieszka i Rafał Porzezińscy. Specjalizuje się w realizacji audiobooków, słuchowisk, a także projektów filmowych i multimedialnych.

Raj Media

---

Cena: 29,99 zł
Cena netto: 24,38 zł
Cena w innych sklepach: 19,49 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Planeta ludzi
Podtytuł 12 kroków nie z tej ziemi
Autor Ks. Marek Dziewiecki
Lektor Ks. Marek Dziewiecki
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 6 godz. 26 min.
Data wydania 2015
Wielkość pliku (w MB) 360 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl