Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Praktycznie
23.4
PLN
Od zera do bohatera
Te rekolekcje pomogą ci spojrzeć na siebie tak, jak widzi cię Bóg

Od zera do bohatera

Adam Szustak OP
Wydawnictwo: W drodze
Czas trwania: 3 godz. 7 min.
(Ilość ocen: 0)

 

Kiedy będziesz słuchać tych konferencji Jezus będzie chciał uwolnić Cię od rzeczywistości, które tylko Ty znasz, których tylko Ty doświadczasz i które, choć mogą się wydawać bliskie innym, są tak naprawdę nieprzekazywalne.

Podobnie Jezus będzie Cię zapraszał do indywidualnej i niepowtarzalnej relacji ze sobą, której nie da się zbudować na wzór relacji innych osób z Bogiem – tylko Ty możesz to zrobić, tylko na Twój sposób, bo tylko do Ciebie zostanie skierowane takie, a nie inne zaproszenie.

Słuchaj więc z ciągłą uwagą zadając sobie pytanie o czym mówi Ci Jezus, czego chce dotknąć, do czego zaprosić? Tylko Ty możesz to usłyszeć. A kiedy już usłyszysz i poczujesz dotyk, pamiętaj: Uważaj, nie mów nikomu!. Adam Szustak OP


TYTUŁY KONFERENCJI

  1. Zaręczyny
  2. Siedząc na łóżku
  3. Gdzie jest twój brat Abel?
  4. Przy obieraniu ziemniaków
  5. Od zera do bohatera
  6. Najgorszy kaznodzieja świata
  7. Przekrocz próg!

 

Nagrania zarejestrowano podczas Akademickich Rekolekcji Wielkopostnych w kościele św. Stanisława Kostki w Poznaniu pomiędzy 23 a 26 marca 2014 r.

 

O AUTORZE

Adam Szustak OP - duszpasterz krakowskiej Beczki w latach 2007-2012, autor takich książek jak Upojeni Bogiem czy Ewangelia dla nienormalnych, rekolekcji internetowych pt. Zakochany skazaniec a wreszcie bestselerowego audiobooka Nocny złodziej. Dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje. Jest autorem bestsellerowych audiobooków. 

 

O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo W drodze założyli dominikanie, których dewizą jest głosić wszystkim, wszędzie i na wszelkie możliwe sposoby. Jednym z tych sposobów głoszenia jest oficyna wydawnicza oraz miesięcznik. Powstały one w czasach głębokiej komunyW drodze stwarzało wówczas jedną z niewielu możliwości wymiany myśli i publikacji dzieł nie tylko z zakresu duchowości i teologii, ale także filozofii, spraw społecznych, kultury, literatury. Dzisiaj starają się być wierni tamtej wrażliwości umysłu i serca. Dostrzegają potrzebę zdolności rozglądania się wokół tak, by nie przeoczyć człowieka, który stanowi jedyną rację dominikańskiej misji. Pozostają więc w ciągłym zmaganiu się ze słowem i o słowo W drodze - tym samym i ciągle nowym.W-drodze

Cena: 23,40 zł
Cena netto: 19,02 zł
Cena w innych sklepach: 15,21 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Od zera do bohatera
Autor Adam Szustak OP
Lektor Adam Szustak OP
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 3 godz. 7 min.
Data wydania 2014
ISBN wersji cyfrowej 978-83-7906-009-2
Wielkość pliku (w MB) 172 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl