Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Coraz lepiej
34
PLN
Obudź w sobie przywódcę
Lekcja biblijnego przywódcy o przywództwie i własnej tożsamości

Obudź w sobie przywódcę

Lekcje Mojżesza
Fabian Błaszkiewicz SJ
Wydawnictwo: RTCK
Czas trwania: 2 godz. 34 min.
(Ilość ocen: 0)

Obudź w sobie Przywódcę. Lekcje Mojżesza to najmocniejsze nagranie Fabiana Błaszkiewicza dokonane 15 września 2012 r. w Krakowie. Stanowi kontynuację serii Jestem legendą. Tym razem przyglądamy się życiu Mojżesza, który był wyjątkowym przywódcą. Wyprowadził z Egiptu cały naród Izraelitów, otrzymał od Boga Prawo, był łącznikiem między Narodem a Bogiem. To człowiek, który musiał odnaleźć swoją tożsamość, naraził się na trudy wieloletniej wędrówki, bunty i niezadowolenia swoich ludzi. A jednak potrafił dokończyć wyjątkowe dzieło. Dzieło życia.

Korzystając z doświadczenia Mojżesza obudź w sobie Przywódcę! Stań się Przywódcą swojego życia! Dowiedz się, jak zarządzać czasem, swoim życiem, relacjami (w pracy, w domu, w rodzinie). Czym zarządzanie różni się od przywództwa i jak światowy trend w zarządzaniu możesz wykorzystać w swoim życiu? Sprawdź, czy jesteś żywym trupem, ocaleńcem, bidulą czy tancerzem – to pomoże Ci zrozumieć przyczynę Twoich zachowań i zapanować nad nimi. Poznaj szokujące fakty dotyczące aborcji i syndromu ocaleńca. W kontekście własnej śmierci miej odwagę skonfrontować się z prawdą o swoim życiu. Przestań być żywym trupem i stań oko w oko ze swoją śmiercią.

Zajmij się życiem! Miej odwagę stać się legendą!


O Autorze

Fabian BŁASZKIEWICZ SJ – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, pisarz, autor bestsellerów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Z precyzją wyszukuje słowa, by pobudzić do działania i zainspirować do wielkich rzeczy. Jezuita, w swoim nauczaniu korzysta z prawd Starego i Nowego Testamentu, odnosi się także do światowych mistrzów z  zakresu rozwoju osobistego i motywacji.

Oświadczenie Wydawcy dotyczące O. Fabiana Błaszkiewicza.

 

O wydawcy

Misją MO-REcords jest inspirowanie klientów do rozwoju, odkrywanie ludzkiego potencjału i pobudzanie do działania w oparciu o wiarę i wartości chrześcijańskie.

Jako firma, która czerpie inspirację z nauki Kościoła Katolickiego, chcemy również zmieniać postrzeganie Chrześcijaństwa z mało atrakcyjnego i nudnego, na pełne pasji, charakteru i fascynacji.

Misję chcemy realizować poprzez wydawanie muzyki i audiobooków, a w przyszłości także filmów i książek oraz organizację koncertów, które oprócz przekazywanych wartości będą mocne, intrygujące, czasem kontrowersyjne.

Cena: 34,00 zł
Cena netto: 27,64 zł
Cena w innych sklepach: 22,10 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Zobacz także

Metryczka

Tytuł Obudź w sobie przywódcę
Podtytuł Lekcje Mojżesza
Seria Jestem legendą
Autor Fabian Błaszkiewicz SJ
Lektor Fabian Błaszkiewicz SJ
Długość nagrania 2 godz. 34 min.
Data wydania 2012

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl