Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Biografie
29
PLN
Nie jesteś skazany
  • nowość
Każdy święty ma swoją przeszłość, każdy grzesznik ma swoją przyszłość…

Nie jesteś skazany

Grzegorz Czerwicki, Renata Czerwicka
Wydawnictwo: RTCK
Czas trwania: 7 godz. 47 min.
(Ilość ocen: 0)


Nie jesteś Skazany to opowieść o człowieku, który spędził 12 lat za kratami. Stracił siostrę, zapomniała o nim rodzina Gdy był na dnie, w celi poznał Przyjaciela, dzięki któremu jego życie się odmieniło. Dziś, już po kilku latach spędzonych na wolności, opisuje swoją drogę wychodzenia z ciemności do światła, pokazując, że gdy postawisz wszystko na jedną kartę, możesz dokonać rzeczy po ludzku niemożliwych!

***

Policjant patrzył na mnie z niedowierzaniem.
– To pani syn? – zwrócił się do kobiety.
– Nie mam żadnego syna – wymamrotała, ledwo przytomna.
Na chwile wszyscy znieruchomieli, zbici z tropu.
– To jak to jest... – Na serio zaskoczony policjant patrzył to na mnie, to na kobietę.
– To moja mama – powtórzyłem.
Wziąłem głęboki wdech i  zwróciłem się do niej:
– Mamo, to ja Grzesiek.
– Grzesiek? Hmmm – sprawiała wrażenie nieobecnej.
– Niech pan wejdzie, ale sam – zaproponował policjant.
Po kilku minutach z mieszkania wyszedł jeden policjant. Renia zapytała go, co się w ogóle stało, ze przyjechali. Wyjaśniła mu też okoliczności naszej wizyty w tym miejscu. Policjant słuchał szczerze zaciekawiony. W końcu w milczeniu wyciągnął papierosa i powoli odpalił.
– K****. – Zaciągnął się. – Normalnie jak w jakimś filmie…

***

Nie jesteś skazany to opowiedziana w filmowy sposób historia byłego przestępcy, który najpierw wszystko stracił, o mało nie stracił życia, trafił na 12 lat za kraty, a po wyjściu z więzienia… wszystko wygrał! Jego życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni, choć nikt w więzieniu nie dawał mu na to żadnych szans!

Dzięki komu to się udało? Co dokładnie się wydarzyło? Kogo spotkał na swojej drodze? Jak dziś wygląda jego życie? O tym wszystkim opowiada ten audiobook.

 

O AUTORACH

GRZEGORZ CZERWICKI (ur. 1984 r.) - dziś szczęśliwy mąż i ojciec. Wcześniej skazany dwoma wyrokami odsiedział 12 lat w zakładzie karnym. Proces jego nawrócenia rozpoczął się w 2011 roku, kiedy od współwięźnia ateisty dostał do przeczytania Biblię.

Po wyjściu z więzienia odwiedził 74 zakłady karne w ramach projektu “Skazany na wolność”, przygotował dwa programy profilaktyczne przeciwdziałające uzależnieniom i niskiemu poczuciu własnej wartości. Był bohaterem 4 odc. programu „Ocaleni” w TVP1. Dwukrotnie mówił o Jezusie do milionów telewidzów w głównym wydaniu Wiadomości, wystąpił w „Pytaniu na Śniadanie”, wywiady z nim ukazały się m.in. w Gościu niedzielnym, Aletei. Historia odnalezienia siostry, którą opisał na swoim facebooku odbiła się szerokim echem w mediach.

Stawia na relację z Przyjacielem, bo ona dodaje mu odwagi by marzyć. Na co dzień pracuje w RTCK.

RENATA CZERWICKA - redaktor naczelna wydawnictwa RTCK, absolwentka filologii polskiej na UJ i podyplomowych studiów w WSB w Gdańsku z zakresu marketingu i PR. Ukończyła Diecezjalne Studium Rodziny. Współautorka książki “Nie jesteś skazany” – historii życia Grzegorza – byłego więźnia, który został jej mężem. Tworzy dziś z nim i ich synkiem Kubusiem, szczęśliwy dom. Co jakiś czas odwiedza zakłady karne, gdzie razem z mężem dzielą się historią swojej rodziny i przyjaźni z Najwyższym, która odmieniła ich życie. Fascynuje ją moc słowa, a precyzja, konkret i dociekliwość to jej znaki rozpoznawcze. W ludziach i świecie przede wszystkim szuka Prawdy.

 

O WYDAWNICTWIE

RTCK

RTCK (dawniej M.O.R.E.cords) działa w kilku niezależnych obszarach, ale w każdym z tą samą wizją rzeczywistości, w której ludzie robią to, co kochają. W każdym przedsięwzięciu całemu zespołowi przyświeca  jeden cel: aby inspirować do takiego życia.

Aktualnie funkcjonują działy: RTCK Wydawnictwo, RTCK Muzyka i RTCK Styl, a cała społeczność gromadzi się bezpośrednio na robtocokochasz.pl

---

Cena: 29,00 zł
Cena netto: 23,58 zł
Cena w innych sklepach: 18,85 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Nie jesteś skazany
Autor Grzegorz Czerwicki, Renata Czerwicka
Lektor Łukasz Knopek
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 7 godz. 47 min.
Data wydania 2020
ISBN wersji cyfrowej 978-83-66523-22-7
Wielkość pliku (w MB) 428 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl