Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Literatura obca
39.9
PLN
Na Osi Czasu. Królowa Saby
  • nowość
Jaka prawda kryje się za jej legendą?

Na Osi Czasu. Królowa Saby

Tosca Lee
Wydawnictwo: Św.Wojciech
Czas trwania: 11 godz. 8 min.
(Ilość ocen: 0)


Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia. Pełna życia, ale samotna. Niezależna, poszukująca mądrości. Aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi, dumna Bilkis, królowa ociekającej bogactwami Saby, jest gotowa wybrać się w wielomiesięczną podróż do nieznanego kraju Izraelitów i stawić czoła jego władcy, Salomonowi.

W trakcie rozmów z królem pokazuje swój niezwykły talent polityczny. Ich polemiki to starcia dwóch światłych umysłów znacznie wyprzedzających swoją epokę. Dodatkowo pomiędzy Bilkis i Salomonem rodzi się wielkie uczucie…

Tosca Lee w charakterystyczny dla siebie sposób rzuca nowe światło na popularną legendę egzotycznej królowej, wypełniając jej konwencjonalną historię prawdziwym życiem. Słuchacz zostaje przeniesiony do krainy wypełnionej zapachami i kolorami Orientu, jednocześnie jest to świat pałacowych intryg i bezwzględnej walki o władzę.

Dla kobiety monarchini, jest to świat o wiele bardziej wymagający, nie ma w nim miejsca na okazanie słabości. Gdy konflikty wojenne i handlowe wybuchają ze zwiększoną siłą na granicach królestwa Saby, jedyna kobieta, której mądrość dorównuje mądrości Salomona, podejmuje podróż swojego życia, by przekonać króla do zaprzestania działań wojennych i podbić jego serce…

 

 


O SERII

NA OSI CZASU - beletrystyczna seria, przybliżająca czytelnikom świat biblijny oraz początki chrześcijaństwa. Jej główne atuty to wiarygodne portrety psychologiczne i wyjątkowi bohaterowie, dbałość o realia epoki, a przede wszystkim dynamiczna narracja.

 

O AUTORCE

Tosca Lee – bestsellerowa autorka „New York Timesa”, wielokrotnie nagradzana za swoje powieści, ceniona za kunszt pisarski. Jej bohaterowie są wielowymiarowi, a historie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

 

O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo jest działem spółki Święty Wojciech Dom Medialny, która publikuje książki od 1897 roku. Wydaje Pismo Święte, podręczniki do nauki religii, pomoce duszpasterskie i katechetyczne, modlitewniki, książki o wierze i duchowości, poradniki, beletrystykę oraz książki dla dzieci i młodzieży.

 

Święty Wojciech Wydawnictwo

 

---

Cena: 39,90 zł
Cena netto: 32,44 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Na Osi Czasu. Królowa Saby
Seria Na Osi Czasu
Autor Tosca Lee
Lektor Dorota Landowska
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 11 godz. 8 min.
Data wydania 2017
ISBN wersji cyfrowej 9788380651036
Wielkość pliku (w MB) 617 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl