Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Coraz lepiej
24.9
PLN
Mężczyzna 2.0
  • nowość
Dla tych, którzy męski świat traktują poważnie

Mężczyzna 2.0

Rzecz o męskości i ojcostwie
Zespół autorów
Wydawnictwo: 2RYBY.PL
Czas trwania: 5 godz. 4 min.
(Ilość ocen: 1)


To absolutnie unikalna publikacja. W jednym miejscu zebrano wypowiedzi ludzi, którzy, gdy idzie o rodzinę, mają do powiedzenia rzeczy naprawdę istotne, przenikliwe, mądre i płynące z wieloletniego doświadczenia własnego oraz tych, którym służą. Jest to audiobook tym cenniejszy, że dotykający tematu wciąż zbyt mało pogłębianego a domagającego się nowego, aktualnego spojrzenia - tematu męskości i ojcostwa.

Jacy będą ojcowie, takie będą następne pokolenia. Jeśli kwestia męskości w XXI wieku leży Ci na sercu, ten zbiór nagrań będzie Ci często towarzyszył.

 

AUTORZY 

Robert Friedrich

Robert Friedrich „Litza”

Muzyk rockowy znany z zespołów takich jak: Luxtorpeda, 2 Tm 2,3, Arka Noego i Acid Drinkers. Szczęśliwy mąż i ojciec siedmiorga dzieci, dziadek. (fot. Adam Polański)

 

  

 Jacek Pulikowski

Jacek Pulikowski

Wykładowca akademicki, autor wielu publikacji na temat rodziny. Pomaga w przezwyciężaniu kryzysów małżeńskich. Wraz z żoną Jadwigą, na zaproszenie Papieża Franciszka byli audytorami synodu o rodzinie. Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci.

   
 Ks. Mirosław Maliński

Ks. Mirosław Maliński „Malina”

Duszpasterz akademicki z Wrocławia, prowadzi Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka”, założyciel i redaktor naczelny portalu 2ryby.pl, znany z prowadzonych kursów przedmałżeńskich. Duszpasterz Spotkań Małżeńskich.

 

  

 ks. Piotr Pawlukiewicz

ks. Piotr Pawlukiewicz

Doktor i wykładowca homiletyki, znany i ceniony rekolekcjonista. Autor licznych książek i publikacji o tematyce miłości i płciowości.

 

  

 dr Maria Popkiewicz-Ciesielska

dr Maria Popkiewicz-Ciesielska

Psycholog, wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, prowadzi gabinet psychologiczny we Wrocławiu. Specjalizuje się w terapii par. Pomaga w odkrywaniu sensu życia. Żona, matka, babcia.

 

 

 Monika i Marcin Gajdowie

Monika i Marcin Gajdowie

Małżeństwo spełnione, rodzice czwórki dzieci, terapeuci i rekolekcjoniści. Autorzy świetnych publikacji: „Rodzice w akcji’, „Rozwój. Jak współpracować z łaską?” oraz „Wprowadzenie do modlitwy kontemplacyjnej”.

   

 

PATRONAT MEDIALNY

Patronat

 

O WYDAWNICTWIE

2RYBY.pl - portal z krótkimi video-rozważaniami znanych duszpasterzy, specjalistów czy doświadczonych małżonków, którzy złożone problemy przybliżają w 3,5 minuty. Wśród autorów współpracujących z portalem i wydawnictwem są między innymi: dr Jacek Pulikowski, ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Mirosław Maliński „Malina”, o  Karol Meissner OSB, Monika i Marcin Gajdowie i inni. Każdy film publikowany przez 2RYBY.pl to odpowiedź na inne problemy związane z wiarą, Biblią, filozofią, życiem duchowym, rodzinnym, seksem, czy po prostu troską o więź z drugim człowiekiem. 

2RYBY.pl

---

Cena: 24,90 zł
Cena netto: 20,24 zł
Cena w innych sklepach: 16,19 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Mężczyzna 2.0
Podtytuł Rzecz o męskości i ojcostwie
Autor Zespół autorów
Lektor Zespół lektorów
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 5 godz. 4 min.
Data wydania 2017
Wielkość pliku (w MB) 285 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl