Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


W małżeństwie
24.9
PLN
Małżeństwo od kuchni
  • nowość
Przepis na udany związek

Małżeństwo od kuchni

Ks. Mirosław Maliński
Wydawnictwo: 2RYBY.PL
Czas trwania: 5 godz. 5 min.
(Ilość ocen: 0)

 

Małżeństwo od kuchni wg Maliny to pięć bardzo wyszukanych przepisów na dania, które każdy myślący o małżeństwie powinien znać jeszcze przed ich skosztowaniem. Wnikliwe przemyślenia poparte wieloma praktycznymi przykładami sprawią, że będziesz do nich często i chętnie wracać.

Za każdym razem znajdziesz nowy smak i nową inspirację do wzmocnienia siebie i Twojego małżeństwa. Jest to też mądrość i wiedza, którą chciałbyś, aby poznały Twoje dzieci, zwłaszcza te wchodzące niebawem w dorosłość.

 

MENU

  1. Po co kuchnia miłości? Sprawy podstawowe i oczywiste (Ojcostwo i macierzyństwo) (59 min 32 s)
  2. Zasada podstawowa kuchni miłości: łączymy przeciwieństwa: słodkie i gorzkie, gorące i zimne, rozgotowane i chrupiące (Różnice między mężczyzną i kobietą) (48 min 38 s)
  3. O równoważeniu smaku każdej potrawy w kuchni miłości (Dialog w małżeństwie) (22 min 32 s)
  4. Zanim weźmiesz nóż do ręki, czyli jak nie zepsuć potrawy jeszcze przed przystąpieniem do zasadniczego gotowania (Seks i zamieszkanie przed ślubem) (58 min 18 s)
  5. Potrawy pikantne i ryzykowne, te które wymagają szczególnej uwagi i precyzji (Dzieci w kuchni miłości)  (1 h 3 min 19 s)

 

 

Niniejsze wydanie audiobooka zawiera 2 książeczki w formacie pdf - jedną z praktycznymi zadaniami tylko dla kobiet i drugą - tylko dla mężczyzn (zakochanych z wzajemnością i w małżeństwach).

Jest też dodatek specjalny: By zachować dobrą atmosferę, spokój i rozsądek... tuż przed przyjęciem weselnym (Jak zorganizować ślub i nie pożreć się ze sobą, z rodzicami i proboszczem?)  (52 m 41 s)

 

 

O AUTORZE

ks. Mirosław Maliński – Duszpasterz akademicki z Wrocławia, prowadzi Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka”, założyciel i redaktor naczelny portalu 2ryby.pl, znany z obleganych kursów przedmałżeńskich. Duszpasterz Spotkań Małżeńskich i pracownik poradni rodzinnej. Na co dzień mieszka i żyje ze studentami.

 

O WYDAWNICTWIE

2RYBY.pl - portal z krótkimi video-rozważaniami znanych duszpasterzy, specjalistów czy doświadczonych małżonków, którzy złożone problemy przybliżają w 3,5 minuty. Wśród autorów współpracujących z portalem i wydawnictwem są między innymi: dr Jacek Pulikowski, ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Mirosław Maliński „Malina”, o  Karol Meissner OSB, Monika i Marcin Gajdowie i inni. Każdy film publikowany przez 2RYBY.pl to odpowiedź na inne problemy związane z wiarą, Biblią, filozofią, życiem duchowym, rodzinnym, seksem, czy po prostu troską o więź z drugim człowiekiem. 

2RYBY.pl

---

Cena: 24,90 zł
Cena netto: 20,24 zł
Cena w innych sklepach: 16,19 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Małżeństwo od kuchni
Autor Ks. Mirosław Maliński
Lektor Ks. Mirosław Maliński
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 5 godz. 5 min.
Data wydania 2018
ISBN wersji cyfrowej 978-83-948248-4-6
Wielkość pliku (w MB) 288 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl