Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Praktycznie
14.51
PLN
Królewskie DNA - Boża obecność
  • nowość
Tak Bóg działa dzisiaj

Królewskie DNA - Boża obecność

Boża obecność - miejsce największych cudów
Sylwia Pinkas, Marcin Tomczyk, Marcin Zieliński
Wydawnictwo: Koinonia
Czas trwania: 3 godz 36 min.
(Ilość ocen: 0)


Boża Obecność dotyka i przemienia nasze osobiste życie, nasze relacje, finanse oraz ciało. Kluczem do tych przełomów jest przebywanie z Bogiem sam na sam. W Bożej obecności widzimy, jak Bóg odpowiada na nasze modlitwy, słyszymy bardziej Boży głos. Jest to miejsce, w którym Bóg pragnie, z miłości do nas dawać nam to, co najlepsze. Jednak największym cudem Bożej miłości jest Zbawienie i życie wieczne dla człowieka!

 

O CZYM USŁYSZYSZ

1. Marcin Tomczyk: Droga do Bożej Obecności
Droga do Bożej Obecności w wymiarze starotestamentowym prowadziła przez wypełnienie Bożych zaleceń dotyczących służby w Przybytku. Ta droga została otwarta, gdy Jezus Chrystus zawołał na krzyżu: Wykonało się! To daje nam możliwość osobistego spotkania się z Bożą Obecnością.

2. Sylwia Pinkas: Doświadczanie Bożej Obecności
W doświadczaniu Bożej Obecności możemy zobaczyć nowy kierunek naszego życia i realizować go dzięki Bożej mocy. Jak Abraham, Izaak i Jakub doświadczali potężnej Bożej Obecności?

3. Marcin Zieliński: Życie w wierze
Aby doświadczać przełomów trzeba uczyć się życia w wierze i zaufaniu Bogu. Wiara aktywna jest wyrazem tego, czym napełniamy nasze wnętrze. Taka wiara wzrasta na bazie posłuszeństwa i połączenia z Bogiem.

4. Marcin Zieliński: Od relacji do mocy
Prawdziwa moc wypływa tylko z intymnej relacji z Jezusem Chrystusem i z bliskiej więzi z Duchem Świętym. Tylko wtedy pojawia się przepływ Bożej mocy przez nas i będziemy oglądali niezwykłe uzdrowienia i cuda.

5. Marcin Zieliński: Boży Ogień
Ludzie zaangażowani w wielkie dzieła Boga odczuwają potężny ogień w swoim sercu. Kiedy otrzymujesz Boże namaszczenie i płoniesz Bożym ogniem, Bóg jest w stanie wziąć cię w miejsce, gdzie sam byś nigdy nie poszedł.

6. BONUS: Marcin Zieliński: Prawdziwi czciciele
Każdy, kto jest świątynią Boga odpowiada za to, by w tej świątyni płonął potężny ogień. Aby przynieść drugiemu człowiekowi Bożą Obecność i przekazać Dobrą Nowinę rozpoczynamy od uwielbienia i napełnienia Duchem Świętym.

Świadectwem życia dzielił się ze słuchaczami Mirek „Kolah” Kolczyk.

 

O MÓWCACH

Sylwia Pinkas - koordynator służb Chrześcijańskiej Wspólnoty Życie i Misja. Usługuje również jako jeden z liderów uwielbienia. Ukończyła Szkołę Biblijną w CME. W latach 2004-2006 pracowała z organizacją misyjną OM na statku Doulos w krajach arabskich, we wschodniej Afryce oraz w Azji. Pasją Sylwii jest modlitwa wstawiennicza o kraj oraz o Izrael.

Marcin Tomczyk - Jeden z liderów i mówców Chrześcijańskiej Wspólnoty Życie i Misja w Ustroniu. Koordynator szkoleń Wspólnoty. Odpowiedzialny za pracę z młodzieżą. Z wykształcenia ekonomista. Obecnie studiuje na EWST we Wrocławiu.

Marcin Zieliński - Lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana”, działającej przy parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach. Jest zapraszany jako mówca na fora charyzmatyczne, konferencje, rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie w Polsce i zagranicą. Jego świadectwo Marcin Jakimowicz opublikował w swoje książce Pan Bóg? Uiwelbiam"

 

O WYDAWCY

Wydawnictwo KOINONIA istnieje od roku 1990 jako jeden z działów Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu. Jego celem i zadaniem jest promowanie i wydawanie książek niosących wartości biblijne i prorodzinne. Oprócz książek KOINONIA wydaje również kwartalnik Nasze Inspiracje oraz multimedia.

Cena: 14,51 zł
Cena netto: 13,82 zł
Cena w innych sklepach: 9,53 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Królewskie DNA - Boża obecność
Podtytuł Boża obecność - miejsce największych cudów
Autor Sylwia Pinkas, Marcin Tomczyk, Marcin Zieliński
Lektor Sylwia Pinkas, Marcin Tomczyk, Marcin Zieliński
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 3 godz 36 min.
Data wydania 2016
Wielkość pliku (w MB) 199 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl