Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Coraz lepiej
27
PLN
Jestem legendą
Biblijny bohater jako doradca ludzi biznesu oraz tych, którzy chcą rozwijać swoje talenty

Jestem legendą

Lekcje świętego Józefa "egipskiego"
Fabian Błaszkiewicz SJ
Wydawnictwo: RTCK
Czas trwania: 2 godz. 1 min.
(Ilość ocen: 0)

Lekcje świętego Józefa "egipskiego" to nagranie, które od dwóch lat nieprzerwanie znajduje się na listach bestsellerów. Jego wyjątkowość potwierdzają ludzie, którzy dzięki niemu zmienili swoje życie na lepsze. To słowa, które dają moc, nadzieję i natchnienie do działania. I mało tego – konkretne narzędzia.

słowa o talentach, pasji, które należy rozwijać, by się realizować
słowa o zarabianiu pieniędzy
słowa o honorze
słowa o zawierzeniu Bogu, nawet w najtrudniejszych warunkach

Ten audiobook pomoże Ci odkryć swój talent, powołanie i Bożą obietnicę. Autor mówi, jak pokonywać przeciwności losu i jak wygrywać w swoim życiu!

Trzynaście lat życia Józefa "egipskiego" obfitowało w kryzysowe doświadczenia: został zdradzony oraz sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Nie obwiniał jednak innych, ale rozwijał swoje talenty. Te tragiczne wydarzenia, dzięki odpowiedniej postawie, której nauczysz się słuchając tego audiobooka, zaprowadziły Józefa na szczyt – stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi, czyli de facto całego ówczesnego świata. Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy. Ty też możesz stawać się LEGENDĄ. Co więcej – powinieneś! Taki jest Boży zamysł!

Płyta z wartościowym i mądrym nauczaniem, pełna pasji, charakteru, zaskakująca, mocna.

 

O Autorze

Fabian BŁASZKIEWICZ SJ – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, pisarz, autor bestsellerów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Z precyzją wyszukuje słowa, by pobudzić do działania i zainspirować do wielkich rzeczy. Jezuita, w swoim nauczaniu korzysta z prawd Starego i Nowego Testamentu, odnosi się także do światowych mistrzów z zakresu rozwoju osobistego i motywacji.

Oświadczenie Wydawcy dotyczące O. Fabiana Błaszkiewicza.

 

Recenzje

Lubię takich duszpasterzy jak on, i choć słucham ich z drżeniem, do jakich jeszcze wniosków duchowych dojdą nie oparłszy się wpierw na dokładnie określonym sensie naukowo-obiektywnym, łatwo daję się zaczarować słowem żywym, jeśli tylko budzi ono wiarę: Przeto wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa (Rz 10,17). Więc obserwuję serce i muszę przyznać, że konferencji duchowego syna Ignacego z Loyoli nie tylko że słucha się z przyjemnością, bo są żywe i wzywające do odpowiedzi, to jeszcze pod ich wpływem rośnie w słuchaczu wiara. [...] Józef "egipski" odebrał Boże lekcje zarządzania zasobami i ludźmi, to na zasadzie analogii wiary czemu nie miałoby to posłużyć Józefowi „polskiemu”? [...] Znakomity gawędziarz zajmuje słuchacza przez godzinę i trzy kwadranse – mówi żywo, interesująco, łatwo nawiązuje kontakt ze słuchaczem i mimo, że nie unika języka kolokwialnego czy nawet wulgaryzmów, słychać przecież, że wiele mądrego ma do powiedzenia na wiele tematów (stąd nagłe dygresje). – Sławomir ZATWARDNICKI, OPOKA

Ogromne zaskoczenie. Niemal cała myśl przewodnia, która jest na tym krążku, mimo że dotyczy akcji sprzed paru tysięcy lat, jest tożsama z moim doświadczeniem. Prezentowane są tam takie wartości, do których ja przez sześćdziesiąt lat dochodziłem. – Roman KLUSKA

Burzy wiele schematów i murów, które sami sobie stawiamy, dlatego wzbudza silne emocje. Świetnie dobrane cytaty z Pisma Świętego zachęcają do sięgnięcia po tą Księgę i poznania jej bardziej dogłębnie. Jest swoistym narzędziem. Nie zostawia Cię na lodzie – wysłuchanie jej zainspiruje Cię do konkretnego działania i sama będziesz najlepiej wiedziała co robić. Wleje w Twoje serce nadzieję, ale też sprawi, że zaczniesz być jeszcze bardziej bojowa w walce duchowej. – ASIEK, blog Romans z Najwyższym

Gorąco polecam Wam tego audiobooka. Dla niektórych będzie to prawdziwy rachunek sumienia, dla innych pocisk przebudzenia do życia pełnego radości i obiecanej nam - obfitości! Całość dobitnie pokazuje, że zainicjowane i kontynuowane z Najwyższym dzieła – On sowicie błogosławi. – Krzysztof KOŁACZ, blog Rebeliant Prozy


Spis treści

1. Wstęp
2. Poczucie sensu (BÓG, Honor, Ojczyzna)
3. Jaka jest twoja obietnica
4. Zaufaj Bogu
5. Honor i bezinteresowność
6. Zaufaj swoim talentom
7. Niech inni myślą, co chcą
8. Lekcje przywódcy
9. Nie ma dla ciebie usprawiedliwienia
10. Służysz Bogu czy mamonie (bonus)
11. Pieniądze z powołania (bonus)
12. Z Księgi Rodzaju (bonus)

 

O WYDAWCY

Misją MO-REcords jest inspirowanie klientów do rozwoju, odkrywanie ludzkiego potencjału i pobudzanie do działania w oparciu o wiarę i wartości chrześcijańskie.

Jako firma, która czerpie inspirację z nauki Kościoła Katolickiego, chcemy również zmieniać postrzeganie Chrześcijaństwa z mało atrakcyjnego i nudnego, na pełne pasji, charakteru i fascynacji.

Misję chcemy realizować poprzez wydawanie muzyki i audiobooków, a w przyszłości także filmów i książek oraz organizację koncertów, które oprócz przekazywanych wartości będą mocne, intrygujące, czasem kontrowersyjne.

Cena: 27,00 zł
Cena netto: 21,95 zł
Cena w innych sklepach: 17,55 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Jestem legendą
Podtytuł Lekcje świętego Józefa "egipskiego"
Seria Jestem legendą
Autor Fabian Błaszkiewicz SJ
Lektor Fabian Błaszkiewicz SJ
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 2 godz. 1 min.
Data wydania 2011

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl