Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Modlitwa
21.9
PLN
Jak się modlić
Odkryj swój własny język modlitwy

Jak się modlić

Porady świętych Karmelu
Jerzy Zieliński OCD
Czas trwania: 3 godz. 24 min.
(Ilość ocen: 0)


Modlitwa jest dla mnie wzniesieniem serca, prostym spojrzeniem ku Niebu, okrzykiem wdzięczności i miłości zarówno w cierpieniu, jak i radości.

św. Teresa od Dzieciątka Jezus

 

Modlitwa jest niepowtarzalna tak, jak niepowtarzalny jest człowiek. Można powiedzieć, że jest jak linie papilarne, po których rozpoznaje cię Ojciec. Gdy się modlisz, On od razu wie, że to ty mówisz do Niego. Nie jakiś człowiek, ale właśnie ty. Pomiędzy tobą a Nim istnieje więź jedyna w swoim rodzaju. Nigdy wcześniej takiej nie było i nigdy już nie będzie. Słowa: wielbię, kocham, lub proszę, które wypowiadasz na modlitwie, chociaż brzmią tak samo w ustach innych ludzi, zawierają koloryt właściwy tylko tobie. Nikt inny nie jest zdolny ich wypowiedzieć tak jak ty. Nikt nie może ciebie podrobić, nie może się podszyć pod ciebie. Ale też nikt nie może ciebie zastąpić w modlitwie. 

Audiobook zawiera wybór rozważań o modlitwie świętych i błogosławionych Karmelu: rady, wskazówki, a także przestrogi i opis zagrożeń, które czyhają na postępujących drogą życia wewnętrznego. Spośród wielu wypowiedzi autor wybrał kilkanaście, które uznał za najcenniejsze. Mogą one stanowić inspirację dla rekolekcyjnych rozważań, a także do indywidualnej medytacji.


O AUTORZE

Jerzy ZIELIŃSKI OCD – kapłan Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych, autor wielu publikacji z zakresu duchowości, wykładowca Karmelitańskiego Instytutu Duchowości.

 

O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo Karmelitów Bosych w Krakowie w swojej 75-letniej działalności wydało 577 pozycji książkowych i pism periodycznych o łącznym nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy. Wciąż wywiera znaczący wpływ na rozwój kultury duchowej Kościoła w Polsce. Wydawnictwo udostępniło i ukazało najcenniejsze skarby literatury ascetycznej i mistycznej, przede wszystkim z zakresu duchowości karmelitańskiej, a w ten sposób przyczyniło się do pogłębienia życia duchowego Polaków.

Wydawnictwo Karmelitów BOsych 

Cena: 21,90 zł
Cena netto: 17,80 zł
Cena w innych sklepach: 14,24 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Jak się modlić
Podtytuł Porady świętych Karmelu
Seria W poszukiwaniu pełni
Autor Jerzy Zieliński OCD
Lektor Wojciech Żołądkowicz
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 3 godz. 24 min.
Data wydania 2012
ISBN wersji cyfrowej 978-83-7604-144-0

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl