Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


W rodzinie
9
PLN
Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być
Komunikacja w praktyce

Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być

Adele Faber, Elaine Mazlish
Wydawnictwo: Media Rodzina
Czas trwania: 59 min.
(Ilość ocen: 0)

 

Autorki bestsellerowych książek o wychowaniu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, jako ekspertki w dziedzinie komunikacji między rodzicami a dziećmi. Tym razem ich mądre rady dotyczące świadomego i pełnego szacunku rodzicielstwa zostały ujęte w zwięzłej formie podręcznika.

Bazując na inspirujących doświadczeniach rodzin z całego świata, autorki pokazują, że każdy, nawet najbardziej zapracowany rodzic może nabrać umiejętności, jakie zawsze „chciał mieć”: spokojnego rozwiązywania rodzinnych konfliktów, stawiania dzieciom granic i zachęcania ich do współpracy.

 

O AUTORKACH

Elanie Mazlish i Adele Faber poznały się pod koniec lat sześćdziesiątych. Razem uczęszczały na spotkania prowadzone przez popularnego psychologa dziecięcego Dr Haima Guinotta. Przez dziesięć lat spotkań, krok po kroku uczyły się nowych sposobów komunikacji, przez co diametralnie zmieniły życie swoich rodzin. Oczywiście na lepsze. Efektem doświadczeń tych dziesięciu lat była ich pierwsza książka Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci (Liberated Parents/Liberated Children, 1974), za którą zostały uhonorowane prestiżową Christopher Award za literacki wkład w afirmację najwyższych wartości duchowych człowieka. Ich kolejna książka Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły (How to Talk So Kids Will Listen and Listen So Kids Will Talk, 1980) osiągnęła międzynarodowy (trwający do dziś) sukces, stając się bestsellerem w wielu krajach.

 

O WYDAWNICTWIE

MEDIA RODZINA wydaje książki dla dzieci i młodzieży, a także tytuły psychologiczne i poradniki dla rodziców. Wydawnictwo rozpoczęło działalność w 1992 r. od publikacji słynnego poradnika Adele Faber i Elaine Mazlish Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. Do tej pory opublikowało ponad pięćset tytułów. Motto Wydawnictwa brzmi: Wydajemy książki, które pomagają żyć.

 

Media Rodzina

 

---

Cena: 9,00 zł
Cena netto: 7,32 zł
Cena w innych sklepach: 6,75 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być
Autor Adele Faber, Elaine Mazlish
Lektor Zespół lektorów
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 59 min.
Data wydania 2015
ISBN wersji cyfrowej 9788380080980
Wielkość pliku (w MB) 75 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl