Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Dla dzieci
26.9
PLN
Dzielna Kajsa
Dla dzieci, które chcą być dzielne

Dzielna Kajsa

Astrid Lindgren
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Czas trwania: 2 godz. 9 min.
(Ilość ocen: 0)

 

W zbiorze Dzielna Kajsa spotkamy bardzo różne dzieci: przeciętne i niezwykłe, radosne i nieszczęśliwe. Wszystkie odznaczają się uporem w pokonywaniu trudności, energią i pomysłowością.

W tych iskrzących się humorem historiach znajdziemy również niezwykłą mieszankę powagi, smutku i szaleńczych przygód, a wszystko to opromienione wielkim ciepłem, tak charakterystycznym dla książek Astrid Lindgren.

Całości dopełnia świetna interpretacja Teresy Lipowskiej.

 

O AUTORCE

Astrid Lindgren (1907 - 2002) - pochodziła z rodziny chłopskiej. Jako pisarka zadebiutowała późno, bo dopiero w wieku 37 lat. Jednak popularność jej książek dla dzieci sprawiła, że stała się jedną z najbardziej wpływowych osób w Szwecji.

W jej dorobku literackim znajduje się ponad 20 powieści i zbiorów opowiadań dla dzieci, jak choćby Pippi Pończoszanka, Dzieci z Bullerbyn, Bracia Lwie serce. Ponadto sztuki teatralne i słuchowiska radiowe. Wiele z jej powieści zostało sfilmowanych.

Książki o Pippi stały się największym szwedzkim bestsellerem wszech czasów dla dzieci. Przetłumaczono je na 73 języki, a łączna suma wydanych egzemplarzy przekroczyła w 2000 r. liczbę 10 mln.

 

O WYDAWCY

Nasza Księgarnia - to jedno z najważniejszych i bardzo szczególnych wydawnictw literatury dla dzieci i młodzieży. Jest jedną z najstarszych działających oficyn wydawniczych w Polsce - powstało w 1921 r. Podczas wojny Nasza Księgarnia zeszła do podziemia i nie przerwała działalności. Dzięki niej wydawane są w Polsce książki takich autorów jak: A. A. Milne, T. Janson czy A. Lindgren. Do autorów najdłużej i najściślej związanych z Wydawnictwem należą: Alina i Czesław Centkiewiczowie, Hanna Ożogowska, Czesław Janczarski, Jan Brzechwa, Adam Bahdaj, Helena Bechlerowa, Irena Jurgielewiczowa, Edmund Niziurski, Ewa Szelburg-Zarembina, Irena Tuwim, Anna Kamieńska, Ludwik Jerzy Kern, czy Wanda Chotomska.

 

Nasza Księgarnia

---

Cena: 26,90 zł
Cena netto: 21,87 zł
Cena w innych sklepach: 17,49 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Dzielna Kajsa
Autor Astrid Lindgren
Lektor Teresa Lipowska
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 2 godz. 9 min.
ISBN wersji cyfrowej 9788310129352
Wielkość pliku (w MB) 121 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl