Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Apologetyka
22
PLN
Dlaczego Kościół katolicki ma rację
Brytyjski publicysta żydowskiego pochodzenia broni katolicyzmu

Dlaczego Kościół katolicki ma rację

Michael Coren
Wydawnictwo: Agape
Czas trwania: 8 godz. 23 min.
(Ilość ocen: 1)

Jak oceniać seksualne skandale w Kościele katolickim? Czy historia katolicyzmu tonie we krwi? Skąd tyle nieporozumień na temat katolickiej wiary i moralności? Autor nie wybiela Kościoła katolickiego, broni go jednak przed niesłusznymi oskarżeniami. W klarowny sposób odpiera różne zarzuty poczynając od wciąż żywego problemu nadużyć seksualnych po kwestię historyczności Jezusa z Nazaretu. Rewelacyjne kompendium dla każdego katolika konfrontującego się z podobnymi pytaniami o wiarygodność Kościoła. 

 

O AUTORZE

Michael Coren - Brytyjczyk żydowskiego pochodzenia, felietonista i pisarz, znany jako gospodarz programów telewizyjnych sygnowanych jego nazwiskiem. Świadomie i z wolnego wyboru został katolikiem. Później jednak zafascynowany ideami protestanckimi przez 10 lat funkcjonował poza Kościołem katolickim, ostatecznie jednak do niego powrócił.


(...) Coren doszedł do wniosku, że człowiek nie jest w stanie zbliżyć się do Boga o własnych siłach, ignorując Jego zbawczy plan, a zwłaszcza mękę i śmierć Pana Jezusa na krzyżu. Skoro sam Bóg wyznaczył człowiekowi jedną jedyną drogę ku sobie, to tylko i wyłącznie tą drogą można do Boga dojść, poznać Go i zjednoczyć się z Nim w prawdziwej Komunii. Taka jest Prawda, i dotyczy ona każdego człowieka, niezależnie od tego, co człowiek myśli na ten temat. („Miłujcie się!”, 2-2012, s. 11)

 

KUP AUDIOBOOK "DLACZEGO KOŚCIÓŁ KATOLICKI MA RACJĘ"
I POBIERZ ZA DARMO:

Nie przegraj miłości

Jan Bilewicz

Nie przegraj miłości

czyta Dariusz Kowalski

Wydawnictwo AGAPE

 

O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo Agape zostało założone w 2001 r. przez Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej w celu ewangelizacji za pośrednictwem prasy oraz książek o tematyce religijnej i społecznej. Główną publikacją wydawnictwa jest czasopismo „Miłujcie się!” wydawane w 18 wersjach językowych w rocznym nakładzie sięgającym 1,5 miliona egzemplarzy i dystrybuowane w ponad 100 krajach na wszystkich kontynentach.

Ponadto w ofercie wydawnictwa Agape znajdują się modlitewniki, poradniki oraz pomoce katechetyczne a także książki (w tym także audio- i e-booki) podejmujące tematykę często nieobecną w mediach głównego nurtu i obejmujące pozycje dotyczące m.in. podstaw wiary Kościoła katolickiego, historii nawróceń znanych osobistości, relacji pomiędzy nauką a wiarą, nadprzyrodzonego działania Boga w świecie, czystości i przygotowania do małżeństwa, relacji małżeńskich i rodzinnych, zagrożeń duchowych, historii Kościoła, relacji chrześcijaństwa z innymi religiami.

 

Wydawnictwo AGAPE

Cena: 22,00 zł
Cena netto: 17,89 zł
Cena w innych sklepach: 14,30 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Dlaczego Kościół katolicki ma rację
Autor Michael Coren
Lektor Rafał Porzeziński
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 8 godz. 23 min.
Data wydania 2012
ISBN wersji cyfrowej 978-83-63759-21-6
Wielkość pliku (w MB) 448 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl