Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Modlitwa
0
PLN
Dlaczego Bóg powołuje domy modlitwy
Przyszłość zaczyna się od modlitwy

Dlaczego Bóg powołuje domy modlitwy

Dale Anderson
Czas trwania: 54 min.
(Ilość ocen: 1)

 

Można dziś zauważyć, że w wielu miejscach na świecie Bóg wzbudza ruch modlitewny. Powstają miejsca modlitwy, które za podstawowe swoje powołanie stawiają uwielbienie Boga oraz modlitwę wstawienniczą.

Bóg powołuje pojedyncze osoby i całe wspólnoty, które oddają się służbie Bogu na wzór Anny z Ewangelii Łukasza (Łk 2,36-38). Chcą uwielbiać Jezusa, który jako jedyny jest tego godzien i służyć Bogu w modlitwie i poście. Szukają Jego woli i wołają do Niego o jej wypełnienie, wierząc, że wierny Bóg nie cofa raz danego Słowa.

Dale Anderson w prezentowanym wykładzie przybliża ten temat, próbując odpowiedzieć na pytanie jaki plan ma Bóg powołując domy modlitwy do istnienia?

 

W PRASIE

Przeczytaj zwiastun artykułu Marcina Jakimowicza o rodzących się w Polsce domach modlitwy, opublikowanego w Gościu Niedzielnym z 31.10.2015 r. 

 

O AUTORZE

Dale Anderson – od trzydziestu lat jest nauczycielem, pracował w szkołach publicznych. Aktualnie jest nauczycielem Biblii na Uniwersytecie Międzynarodowego Domy Modlitwy w Kansas City. Wraz z rodziną mieszkał w Polsce, w Gliwicach od 1992 do 1999 roku, kiedy to uczył angielskiego i wspierał lokalny Kościół, aby koncentrował się na modlitwie i bliskości z Jezusem. Dale jest autorem książki Mercy Wins: Learning Mercy in a Merciless Age (Miłosierdzie zwycięża: nauka miłosierdzia w niemiłosiernych czasach); marzy o Kościele, którego fundamentem jest nieustająca modlitwa oraz post. Dale i jego żona, Cheryl, mają dwoje dzieci: Jordana (męża Victorii) i Bethany.

 

O WYDAWCY

Fundacja Na Murach Miasta jest dziełem chrześcijańskim o charakterze ponaddenominacyjnym. Wokół niej gromadzą się osoby należące do różnych nurtów chrześcijańskich, zarówno katolickich jak i protestanckich. Do podstawowych celów Fundacji należą: 1) wspieranie i rozwijanie chrześcijańskiego ruchu modlitewnego, 2) rozwój i integracja społeczności chrześcijańskich, 3) propagowanie wartości moralnych i etycznych wynikających z nauk Pisma Świętego, 4) finansowanie miejsc modlitwy.

Fundacja prowadzi Dom Modlitwy, który w nieoczekiwany i spektakularny sposób powstał w centrum Gliwic na Śląsku, gromadząc setki osób z regionu i kraju. Więcej o Fundacji i Domu Modlitwy można znaleźć na stronie www.namurachmiasta.org

Logo

Cena: 0,00 zł
Cena netto: 0,00 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Dlaczego Bóg powołuje domy modlitwy
Autor Dale Anderson
Lektor Dale Anderson
Tłumaczenie Karolina Jones
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 54 min.
Data wydania 2015
Wielkość pliku (w MB) 52 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl