Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Teologia
25.9
PLN
Dekalog
10 praw wolności

Dekalog

Jacek Salij OP
Wydawnictwo: Raj Media
Czas trwania: 3 godz. 47 min.
(Ilość ocen: 4)

 

Hebrajczycy mówili aseret ha dewarim, Grecy - dekalogos (dziesięć słów), Polacy - Dziesięć Przykazań Bożych albo Dekalog. Każde z tych określeń odnosi się do dziesięciu obietnic danych nam przez Boga.

Ta płyta to historia miłości Boga do każdego z nas, napisana piórem i sercem o. Jacka Salija OP. pięknie przeczytana przez Radosława Pazurę i podana w niebanalnej oprawie dźwiękowej i muzycznej autorstwa Joanny Nogal i Pawła Kęski.

Jak mówi o. Salij, książka wzięła się z odkrycia tego, że choć wielu z nas potrafiłoby wyrecytować 10 Przykazań Bożych bezbłędnie, to tak naprawdę ich nie znamy. Naucz mnie Panie ustaw Twoich (Ps 119) modlił się psalmista mimo, że rozważał Prawo Pańskie dniem i nocą. O. Salij zaprasza do odkrycia Dekalogu na nowo, ukazując go jako prawa prowadzące do prawdziwej wolności. Teksty te mogą być szalenie pomocne zarówno tym, którzy nie mają się z czego spowiadać, jak i tym, którzy nie dowierzają Bożemu Miłosierdziu i gorszą się swoimi grzechami. 

Zapraszamy do odkrywania wielkich tajemnic, które okazują się być bardzo bliskie.

 

 

Audiobook na płycie CD kupisz na www.rajmedia.pl

 

O AUTORZE

Prof. O. Jacek Salij OP  - jeden z najwybitniejszych polskich teologów, tomista, kierownik Katedry Teologii Dogmatycznej na UKSW, członek Komitetu Nauk Teologicznych PAN oraz polskiego oddziału PEN Clubu, znawca duchowości dominikańskiej, filozof, tłumacz, pisarz i publicysta. Jego kazania gromadzą tłumy warszawiaków na mszach świętych w klasztorze o.o. Dominikanów przy ul. Freta. Jest autorem książek, które ukształtowały wiarę setek tysięcy ludzi, także poza granicami Polski. Do książek tych należą m.in.:  Szukającym drogi, Pytania nieobojętne, Rozpacz pokonana, Dar Kościoła czy właśnie Dekalog. Prezydent RP Lech Kaczyński odznaczył go w 2007 r. Krzyżem Komandorskim Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. O. Jacek Salij urodził się w 1942 r. w Budach na Wołyniu.  

 

O LEKTORZE

Radosław Pazura - aktor znany z wielu ról w filmach i serialach telewizyjnych, promotor honorowego krwiodawstwa, założyciel Fundacji Kapucyńskiej działającej na rzecz osób bezdomnych. Po wypadku samochodowym w styczniu 2003 r., z którego cudem wrócił do życia, przeszedł głębokie nawrócenie. Dziś stara się, aby jego przebudzenie budziło innych do życia wiarą.


O WYDAWCY

Wydawnictwo RAJ MEDIA prowadzi małżeństwo dziennikarzy – Agnieszka i Rafał Porzezińscy. Specjalizuje się w realizacji audiobooków, słuchowisk, a także projektów filmowych i multimedialnych.

Raj Media

Cena: 25,90 zł
Cena netto: 21,06 zł
Cena w innych sklepach: 16,84 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Dekalog
Autor Jacek Salij OP
Lektor Radosław Pazura
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 3 godz. 47 min.
Data wydania 2011

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl