Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Coraz lepiej
17.07
PLN
Bóg nadal uzdrawia
O uzdrawiającej mocy Słowa

Bóg nadal uzdrawia

Jak doświadczać Bożego uzdrowienia
Alina i Henryk Wieja
Wydawnictwo: Koinonia
Czas trwania: 4 godz. 53 min.
(Ilość ocen: 0)

 

Audiobook jest zbiorem nagrań z cyklu wykładów wygłoszonych w Chrześcijańskiej Wspólnocie ŻYCIE I MISJA na temat posługi uzdrawiania.

 

SPIS WYKŁADÓW

1. Czy Bóg nadal uzdrawia? / Henryk Wieja /

Czy Bóg dzisiaj uzdrawia? Skąd pochodzi choroba? – To dwa kluczowe pytania, na które każda osoba ufająca Bogu musi sobie odpowiedzieć. To, jaki obraz Boga mamy w sercu i to, czego od Niego oczekujemy, wpływa na nasz sposób walki z chorobą oraz na osobiste podejście do służby uzdrawiania.

2. Uzdrowienie przyjęte wiarą / Henryk Wieja /

Co jest główną przeszkodą w przyjęciu uzdrowienia? Dlaczego Jezus nie mógł wiele uczynić w Nazarecie? Czego dzisiaj Jezus oczekuje od nas w kontekście wiary i uzdrowienia? Czym jest wiara kolektywna? Ma ona wielki wpływ na możliwość korzystania z dziedzictwa zdeponowanego w Jezusie Chrystusie.

3. Uzdrowienie w akcie przebaczenia / Henryk Wieja /

W procesie uzdrowienia przebaczenie odgrywa kluczową rolę. Rozpoczyna się od uświadomienia sobie grzechów własnych oraz grzechów przodków, wyznawania ich, przebaczenia sobie i innym. W jaki sposób przyjęcie przebaczenia Jezusa Chrystusa otwiera drogę do uzdrowienia?

4. Uzdrowienie z choroby i z niemocy / Henryk Wieja /

Na czym polega różnica pomiędzy chorobą a niemocą? Czym różni się służba uzdrawiania od służby uwalniania? Dar duchowego rozpoznania pomoże nam w rozróżnieniu, z czym mamy do czynienia i wzmocni usilną modlitwę o uzdrowienie.

5. Służba uzdrawiania w zgodzie z wolą Ojca w Niebie / Henryk Wieja /

Jezus Chrystus daje nam doskonały przykład, jak rozpoznawać, poruszać się i działać w posłuszeństwie woli Boga Ojca. Jak uchronić się przed racjonalizowaniem, kwestionowaniem Bożego Słowa i spoufalaniem się z Duchem Świętym, by w miejsce Chrystusa wykonywać Boże dzieła? Ważna jest troska o własne serce i czyste motywy.

6. Doświadczanie uzdrowienia w mocy Jezusa Chrystusa / Alina Wieja /

Tylko Jezus Chrystus jest prawdziwym Uzdrowicielem i Uzdrowieniem. Jego dotknięcie zawsze przynosi zmianę na poziomie ducha, duszy i ciała. Słowa życia w obecności Bożej chwały przynoszą życie komórkom w ciele. I dzisiaj zwycięstwo Jezusa Chrystusa na krzyżu przepędza chorobę z organizmu człowieka.

7. Służba uzdrawiania jako Boże polecenie / Henryk Wieja /

Jaki przykład i instrukcje dotyczące służby uzdrawiania zostawił nam Jezus Chrystus? Jak modlić się o chorych w duchowym autorytecie i mocy Ducha Świętego? Jak posiąść jedno i drugie? Co czynić i jakie słowa wypowiadać, by wypełnić wolę Ojca w Niebie i doświadczać tego, co obiecał nam Jezus Chrystus?

 

O AUTORZE

Henryk Wieja jest lekarzem. Założył Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej w Ustroniu. Z pasją promuje zdrowy styl życia, którego integralną częścią jest relacja z Bogiem. Wraz z żoną Aliną są założycielami Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu, w ramach której prowadzą wykłady i szkolenia na temat małżeństwa, silnej rodziny i skutecznej pomocy w sytuacjach kryzysowych.

 

O WYDAWCY

Wydawnictwo KOINONIA istnieje od roku 1990 jako jeden z działów Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu. Jego celem i zadaniem jest promowanie i wydawanie książek niosących wartości biblijne i prorodzinne. Oprócz książek KOINONIA wydaje również kwartalnik Nasze Inspiracje oraz multimedia.

Cena: 17,07 zł
Cena netto: 16,26 zł
Cena w innych sklepach: 11,10 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Bóg nadal uzdrawia
Podtytuł Jak doświadczać Bożego uzdrowienia
Autor Alina i Henryk Wieja
Lektor Alina i Henryk Wieja
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 4 godz. 53 min.
Data wydania 2014
Wielkość pliku (w MB) 270

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl