Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Dla dzieci
39.99
PLN
Bóg, królewna i księżniczki
Słuchowisko o miłości dla całej rodziny, w reż. Jana Warenyci

Bóg, królewna i księżniczki

Ks. Marek Dziewiecki
Wydawnictwo: Raj Media
Czas trwania: 6 godz. 37 min.
(Ilość ocen: 1)

 

 

To opowieść o tym, że z pomocą dzieci dorośli mogą kochać, czyli tak odnosić się do bliskich, że chce im się żyć. W każdym wieku i w każdej sytuacji.

Słuchowisko powstało na postawie powieści ks. Marka Dziewieckiego. Wyreżyserował je Jan Warenycia, w jednej z głównych ról wystąpił Henryk Talar.


 

 

Jako nastolatek snułem wiele marzeń - od rana do nocy. Największym z nich było marzenie o założeniu szczęśliwej rodziny. Pragnąłem być takim mężem i ojcem, przy którym żona i dzieci będą czuli się najbardziej kochani i bezpieczni na świecie. Jako ksiądz marzę o wspieraniu rodzin. Pragnę pomagać małżonkom, rodzicom i dzieciom w okazywaniu sobie nawzajem takiej miłości, dzięki której chce się nam żyć w każdej sytuacji.

To słuchowisko jest literackim spełnieniem moich marzeń z przeszłości i teraźniejszości. Jest owocem tysięcy spotkań z rodzinami szczęśliwymi i z tymi, które na razie cierpią. Bezpośrednią inspiracją do napisania tego opowiadania był podziw dla rodziny moich przyjaciół. W ich domu łatwo mi jest okazywać i przyjmować miłość. Każdy z nas, w każdym wieku może spełnić swoje największe marzenie, by kochać i być kochanym. To właśnie o spełnianiu tego marzenia jest ta historia.

Ks. Marek Dziewiecki

O AUTORZE

Ks. dr Marek DZIEWIECKI – kapłan Diecezji Radomskiej, duszpasterz i psycholog, adiunkt na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, krajowy duszpasterz powołań i wicedyrektor Europejskiego Centrum Powołań, dyrektor telefonu zaufania "Linia Braterskich Serc". Odznaczony medalem Komisji Edukacji Narodowej. Jest autorem kilkunastu książek z zakresu psychologii wychowania, przygotowania do życia w małżeństwie i rodzinie, a także z zakresu terapii i profilaktyki uzależnień.

 

O WYDAWCY

Wydawnictwo RAJ MEDIA prowadzi małżeństwo dziennikarzy – Agnieszka i Rafał Porzezińscy. Specjalizuje się w realizacji audiobooków, słuchowisk, a także projektów filmowych i multimedialnych.

Audiobook na płycie CD kupisz na www.rajmedia.pl

Raj Media 

---

Cena: 39,99 zł
Cena netto: 38,09 zł
Cena w innych sklepach: 25,99 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Bóg, królewna i księżniczki
Autor Ks. Marek Dziewiecki
Lektor Zespół lektorów
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 6 godz. 37 min.
Data wydania 2020
Wielkość pliku (w MB) 397 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl