Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Praktycznie
29
PLN
Alleluja i do tyłu!
  • nowość
Opowieść o małych gestach, które decydują o losach człowieka i świata

Alleluja i do tyłu!

Marcin Jakimowicz
Wydawnictwo: RTCK
Czas trwania: 2 godz. 36 min.
(Ilość ocen: 0)


Na tej płycie usłyszysz o tym, dlaczego Najwyższy chce zajmować ostatnie miejsce.  Dlaczego Król Królów i Pan Panów na kolanach mył brudne stopy uczniów. Wszechmocny Pan Zastępów, przed którym aniołowie padają na twarze kocha to, co małe i słabe. Taki ma styl...

To jest opowieść o mocy, która doskonali się w słabości. O tym, jak reagować na milczenie Boga. O małych błahych niepozornych gestach, drobnostkach, które decydują o losach człowieka i świata. „Chcecie zajmować ostatnie miejsca?” – zagadnąłem Małe Siostry Jezusa. „Nie da się” – uśmiechnęły się. – „Już dawno zajął je Jezus”.


NIE BÓJ SIĘ MAŁYCH DZIEŁ! ONE MOGĄ ZDECYDOWAĆ O TWOIM LOSIE!

  • Marcin Jakimowicz przywraca wiarę w to, co małe! 
  • W świecie zafascynowanym tabelkami, wykresami, słupkami, statystykami, gdzie liczy się to, co wielkie, spektakularne i zauważalne – Bóg wywraca wszystko do góry nogami! 
  • Nas pociąga to, co nadaje się na pierwsze strony gazet. A Bóg, który na miejsce narodzin swego Syna wybrał grotę w niewielkim Betlejem, kocha małe, błahe, niepozorne gesty. 
  • Nie bójmy się małych dzieł. Drożdże w cieście też są małe, ale taki zaczyn wystarczy, by wyrosło ciasto! Zapewnia nas o tym Pan Jezus.

 

O AUTORZE

Marcin Jakimowicz urodził się w 1971 roku. Skończył prawo na Uniwersytecie Śląskim. Pracuje jako dziennikarz „Gościa Niedzielnego” i ewangelizator. Jest liderem Diakonii Świętej Rodziny – wspólnoty, która od 30 lat modli się w Katowicach. Jest także prezesem fundacji „Wszystko nowe”. Interesuje go to, co mówi dziś do Kościoła Duch Święty. Prywatnie mąż Doroty i ojciec Marty, Łukasza, Nikodema.

 

O WYDAWNICTWIE

RTCK

RTCK działa w kilku niezależnych obszarach, ale w każdym z tą samą wizją rzeczywistości, w której ludzie robią to, co kochają. W każdym przedsięwzięciu całemu zespołowi przyświeca jeden cel: aby inspirować do takiego życia.                                           Aktualnie funkcjonują działy: RTCK Wydawnictwo, RTCK Muzyka i RTCK Styl, a cała społeczność gromadzi się bezpośrednio na robtocokochasz.pl


 


Cena: 29,00 zł
Cena netto: 23,58 zł
Cena w innych sklepach: 18,85 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Alleluja i do tyłu!
Autor Marcin Jakimowicz
Lektor Marcin Jakimowicz
Tłumaczenie -
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 2 godz. 36 min.
Data wydania 16.07.2019
ISBN wersji cyfrowej 978-83-65927-85-9
Wielkość pliku (w MB) 141 MB

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl