Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Praktycznie
19.9
PLN
Albo wiara albo lęk
Albo wiara albo lęk 1 2.5
Odważyć się żyć

Albo wiara albo lęk

Jan Andrzej Kłoczowski OP
Wydawnictwo: LIST
Czas trwania: 45 min.
(Ilość ocen: 2)


Znam wielu ludzi, którzy zmarnowali swoje życie dlatego, że bali się odważnie żyć, bali się podejmować odważne decyzje, nie wierzyli w nadzieję. Nie uwierzyli w tę cząstkę dobra złożoną w nich przez Boga jako obietnica. Żyją trwożliwie, nędznie, spokojniutko, stając się z dnia na dzień coraz bardziej zgorzkniałymi. Odwaga każe nam podejmować coraz trudniejsze zadania.

O. Jan Andrzej Kłoczowski OP


Albo wiara, albo lęk to rekolekcje wielkopostne wygłoszone przez wybitnego filozofa i kaznodzieję, o. prof. Jana Andrzeja Kłoczowskiego OP dla dziennikarzy i pracowników mediów w 2001 r. Rekolekcjonista mówił o odwadze i lęku, o nadziei, która może być prawdziwa lub fałszywa, o trudnym dobru, które jest kruche, ale warte naszych najstaranniejszych zabiegów, o wierze, która ma swe źródło w mądrości. Publikacja zawiera die konferencje wygłoszonymi podczas tamtych rekolekcji. Słuchając ich odkrywamy niepowtarzalny klimat kaznodziejstwa o. Jana Andrzeja, które pozwala spoglądać w nasze życie w religijnym kontekście, ale bez nerwowego napięcia. Bo: albo wiara, albo lęk.

 

O AUTORZE

O. Prof. Jan Andrzej Kłoczowski OP (ur. 1937 r.) - filozof i teolog, historyk sztuki. Związany z Kolegium Filozoficzno-Teologicznym Dominikanów w Krakowie. W latach 1970-1986 duszpasterz krakowskiego duszpasterstwa akademickiego BECZKA. Za "stworzenie w BECZCE przestrzeni wolności w trudnych latach zniewolenia" otrzymał w 2008 r. nagrodę wydawców katolickich FENIX a rok wcześniej przyznany przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski między innymi "za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce". 

 

O WYDAWNICTWIE

Stowarzyszenie Ewangelizacji przez Media LIST - wydawca książek a przede wszystkim miesięcznika LIST, który ukazuje się już od 1984 r. Miesięcznik skierowany jest do tych, którzy chcą głębiej żyć swoją wiarą. Publikuje teksty wyjaśniające różne problemy z dziedziny życia duchowego, dotyczące odnajdowania Boga w codzienności, liturgii, modlitwy. LIST poszukuje odpowiedzi na wszystkie trudne pytania: czy warto się spowiadać, jak czytać Pismo Święte, czym jest powołanie, jak żyć i wierzyć dojrzale. 

LIST

Cena: 19,90 zł
Cena netto: 16,18 zł
Cena w innych sklepach: 12,94 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł Albo wiara albo lęk
Autor Jan Andrzej Kłoczowski OP
Lektor Jan Andrzej Kłoczowski OP
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 45 min.
Data wydania 2001

Opinie o produkcie (1)

Marcin Truszel
13 lutego 2017

Beznadziejna jakość dźwięku nagrania.

Sklep internetowy Shoper.pl