Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Coraz lepiej
39.9
PLN
7 nawyków skutecznego działania
Dodajcie do wiary waszej dobre nawyki (por. 2 P 1,5)

7 nawyków skutecznego działania

Stephen R. Covey
Wydawnictwo: Aleksandria
Czas trwania: 12 godz. 28 min.
(Ilość ocen: 5)

Jak pokonać własną niemoc? Jak zrobić to skutecznie, ale i etycznie? Jak rozwinąć własny potencjał budując jednocześnie zdrowe i trwałe więzi rodzinne i społeczne? Odpowiedzi na te pytania przynosi 7 nawyków skutecznego działania Stephena Coveya, książka, która od 1989 r. sprzedała się w ponad 15 mln egzemplarzy.

Proponowane w niej zasady to dzisiaj już klasyka skutecznego zarządzania i niemal biblia dla tych menedżerów, którzy poszukiwali metody zrównoważenia życia prywatnego i zawodowego bez poświęcania własnych wartości. Dowiedz się jak przekuć dobre chęci w zrealizowane cele i jak zrealizowanie celów świętować z tymi, których kochasz.

7 nawyków skutecznego działania
(ang. Seven Habits of Highly Effective People)

1. Bądź proaktywny
2. Zaczynaj z wizją końca
3. Rób najpierw to, co najważniejsze
4. Myśl w kategoriach wygrana-wygrana
5. Staraj się najpierw zrozumieć, potem być zrozumiany
6. Synergia
7. Ostrzenie piły

Pierwsze trzy nawyki dotyczą zwycięstwa prywatnego, czyli rozwoju osobistego, kolejne trzy zwycięstwa publicznego, czyli skutecznego współdziałania z innymi ludźmi. Ostatni nawyk, ostrzenie piły przypomina o konieczności odnowy w czterech wymiarach: fizycznym, umysłowym, społecznym i duchowym.


O AUTORZE

Stephen R. Covey (ur. 24 października 1932 w Salt Lake City, zm. 16 lipca 2012 w Idaho Falls) – autor bestsellerowych pozycji na temat przywództwa i rozwoju osobistego. W 1996 r. amerykański tygodnik Time umieścił go na liście najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. Aktywnie uczestniczył w życiu Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, czyli mormonów.

Tato.Net o Stephenie Coveyu: 
Był oddanym ojcem dla dziewięciorga swoich dzieci, a także wspaniałym dziadkiem dla ponad pięćdziesięciorga wnucząt. Bogate doświadczenie ojcostwa pozwoliło mu stworzyć unikalny program 7 nawyków ojca obecnego 24/7, który pokazuje jak być zaangażowanym ojcem. Ten wartościowy dla współczesnego ojca program jest używany w wielu środowiskach w USA, np. przez www.fatherhood.org i ma na celu wzbudzić w mężczyznach motywację do zaangażowania się w bycie odpowiedzialnym ojcem, mimo pojawiających się trudności, takich jak oddalenie od rodziny spowodowane przez pracę, służbą wojskową czy nawet karę więzienia. (facebook.com/inicjatywa.tato.net, 29 lipca 2012 r.)


O WYDAWNICTWIE

ALEKSANDRIA to wydawnictwo z Katowic, które jako jedno z pierwszych postanowiło przełożyć klasykę polskiej i światowej literatury na język mówiony. Angażując do nagrań czołowych polskich aktorów stworzyło zbiór interpretacyjnych arcydzieł. Staraniem Aleksandrii ukazały się w formie audiobooków książki takich autorów jak: Sienkiewicz, Prus, Reymont czy Jasienica a także Eric Emmanuel Schmitt, Mark Twain, Victor Hugo i G. K. Chesterton.


Cena: 39,90 zł
Cena netto: 32,44 zł
Cena w innych sklepach: 25,94 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł 7 nawyków skutecznego działania
Autor Stephen R. Covey
Lektor Ireneusz Załóg
Tłumaczenie Iwona Majewska-Opiełka
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 12 godz. 28 min.
Data wydania 2012

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl