Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Z problemem
25.9
PLN
12 kroków wg Felka alkoholika
12 kroków wg Felka alkoholika
Światło w ciemności

12 kroków wg Felka alkoholika

Poznaje Rafał hazardzista
Rafał Porzeziński
Wydawnictwo: Raj Media
Czas trwania: 9 godz. 6 min
(Ilość ocen: 2)

Program 12 kroków to według milionów ludzi na całym świecie bezpieczna, pewna, trudna, bolesna i piękna droga do wolności, człowieczeństwa i godności. Na płycie można usłyszeć niesamowicie szczere i odważne wyznania związane z pracą nad poznaniem, pokochaniem i zmianą samego siebie samego.

 

HISTORIA FELKA

 

O AUTORACH

Swoją historię opowiada FELEK – od 1979 r. trzeźwy alkoholik. Żonaty. Urodzony w rodzinie zesłańców w ziemiance w Sowchozie Artiomowiec koło Rostowa nad Donem w 1941 r. Od 1979 r. mieszka w Warszawie. Z zamiłowania smakosz podróży, sztuki i poezji (przyjaciel Baczyńskiego i Gałczyńskiego). Jest jednym z prekursorów wspólnoty AA w Polsce, zawodowy malarz i artysta malarz amator. Jego hobby to malarstwo olejne, pastelami i akwarelą. Jest dobrym duchem niezliczonych inicjatyw trzeźwościowych w Polsce, m.in. założycielem pierwszego w Polsce mitingu dla nałogowych depresantów.

Z zapartym tchem historii słucha i czy trzeba, czy nie, dopytuje RAFAŁ – ur. w 1973 r. w Warszawie. Od 2001 r. trzeźwy hazardzista, żonaty, ojciec 3 córek. Dziennikarz, autor audycji 12-ty krok w Radiu Warszawa. Wydawca i współautor płyt 12 kroków do wolności oraz 12 kroków wg Felka Alkoholika. Współwłaściciel wydawnictwa RajMedia.pl.

O Felku opowiadają dwaj świadkowie trzeźwości:

Wiktor OSIATYŃSKI – ur. w 1945 r. w Białymstoku. Alkoholik, pisarz i wykładowca, prawnik, a także działacz społeczny. Autor niezliczonych artykułów i wielu książek o tematyce trzeźwościowej.

KRZYSZTOF – ur. w 1951 r. w Wałbrzychu. Alkoholik trzeźwy od ponad 8000 dni. Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania dziennikarz radiowy z dyplomem uniwersyteckim. Miłośnik bluesa, nart i motocykli. Autor pierwszej w Polsce cyklicznej audycji radiowej o uzależnieniach pt. Wieczorne Rozmowy.

Możesz pójść z nimi drogą 12 kroków.

Audiobook na płycie CD kupisz na www.rajmedia.pl

 

O WYDAWCY

Wydawnictwo RAJ MEDIA prowadzi małżeństwo dziennikarzy – Agnieszka i Rafał Porzezińscy. Specjalizuje się w realizacji audiobooków, słuchowisk, a także projektów filmowych i multimedialnych.

Raj Media

Cena: 25,90 zł
Cena netto: 21,06 zł
Cena w innych sklepach: 16,84 zł
Posłuchaj fragmentu

Format: pliki mp3.
Nie płacisz za dostawę.
Pliki pobierasz z Internetu
zaraz po opłaceniu zamówienia.

Pobierz i słuchaj jak Ci wygodnie:

Pobierz audiobook na Pc Pobierz audiobook na Tablet Pobierz audiobook na Smartphone

Więcej »

Metryczka

Tytuł 12 kroków wg Felka alkoholika
Podtytuł Poznaje Rafał hazardzista
Autor Rafał Porzeziński
Lektor Felek, Rafał i inni
Format mp3 - pliki do pobrania
Długość nagrania 9 godz. 6 min
Data wydania 2012

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl