Newsletter
X

NIE MA TEGO, CZEGO SZUKASZ?
Zapisz się na NEWSLETTER

1-2 razy w tygodniu będziemy powiadamiać Cię o nowych tytułach

Zapisz się i odbierz kupon z rabatem 8%


Wyszukaj autora

Ochrona praw autorskich

Dowiedz się jak korzystać z audiobooków kupowanych i słuchanych za darmo z poszanowaniem praw autorskich.

Wyciąg z Regulaminu:

7.1 Prawa do wszystkich Audiobooków i Audycji są chronione. Korzystanie z Audycji poza zakresem Licencji Usługobiorcy lub z Audiobooków poza zakresem Licencji Klienta, które to Licencje zostały określone w niniejszym Regulaminie, jest zabronione.
7.2 Usługodawca oświadcza, że posiada stosowne prawa do dystrybucji Audiobooków bądź udostępniania Audycji, przysługujące mu na podstawie umów z właścicielami praw do Audiobooków lub Audycji i zawartych w nich utworów.
7.3 Licencja Usługobiorcy korzystającego z RADIA:
7.3.1. Licencja Usługobiorcy korzystającego z RADIA obejmuje bezpłatne odtwarzanie Audycji poprzez Serwis Internetowy, wersję mobilną Serwisu lub jego Widgety.
7.3.2. Licencja Usługobiorcy korzystającego z Radia nie obejmuje:
7.3.2.1. nagrywania lub kopiowania Audycji za pomocą jakiejkolwiek metody;
7.3.2.2. przesyłania nielegalnie skopiowanych Audycji lub udostępniania ich w jakikolwiek inny sposób.
7.4. Licencja Klienta na zakupione Audiobooki:
7.4.1. Licencja Klienta na zakupione Audiobooki obejmuje:
7.4.1.1 korzystanie z zakupionego Audiobooka w ramach dozwolonego użytku osobistego zgodnie z art. 23 Ustawy o ochronie praw autorskich i pokrewnych;
7.4.1.2 możliwość wielokrotnego pobierania zakupionego Audiobooka na nie więcej niż 4 urządzenia stacjonarne i 6 urządzeń mobilnych.
7.4.2. Licencja Klienta na zakupione Audiobooki nie obejmuje zwielokrotniania, publikowania, bezpłatnego bądź odpłatnego udostępniania bądź przekazywania wykraczającego poza zakres dozwolonego użytku osobistego.
7.5. Konto Klienta:
7.5.1. Konto Klienta jest niezbywalne.
7.5.2. Zabronione jest udostępnianie hasła do Konta Klienta osobom trzecim spoza kręgu osób objętych dozwolonym użytkiem.
7.6. Znak wodny (audio watermark)
7.6.1 Wszystkie Audycje znakowane są firmowym znakiem wodnym, który nie zakłóca odbioru Audycji, jednak w razie jej nielegalnego pobrania i udostępniania umożliwia identyfikację pochodzenia nagrania.
7.6.2 Wszystkie Audioboki dystrybuowane poprzez Sklep Internetowy oznaczane są transakcyjnym znakiem wodnym, który nie zakłóca odbioru Audiobooka, jednak w razie nielegalnego udostępniania Audiobooka umożliwia identyfikację Klienta.
7.6.3 Transakcyjny znak wodny nie zawiera żadnych danych Klienta a jedynie numer transakcji.
7.7 Serwis internetowy, w tym prezentowane w Serwisie treści i ich układ, elementy graficzne i logotypy są własnością Administratora bądź innych podmiotów współpracujących z Administratorem. Kopiowanie Serwisu lub jego elementów wymaga zgody Administratora.

{nocache:8767929a42937a38eb540e13d241dc01#0}
Sklep internetowy Shoper.pl